Головна : Новини

Що таке баня офуро?

, 20:44
0 874

Куди піти відпочити дочекавшись чергових вихідних? На галасливі тусовки ніяк, адже хочеться розслабитися і одночасно відпочити. Одним з варіантів є позитивний, розслабляючий, релаксуючий відпочинок в лазні . Наприклад ідеально під наш опис підійде японська лазня, яка давно всім известна - це офуро.
Спочатку сама назва лякає, адже може вона як і суші на смак і колір, але не бійтеся спробувати, нде набагато простіше, все не так вже екзотично як багато нас лякають. Тим часом вона має плюси в значенні медицині, не дарма у японців велика кількість населення, адже вони і під час відпочинку печеться про своє здоров'я. Вони вважають, що якщо з'єднати всі стихії разом можна досягти гармонії та світового спокою. Таким чином била створена, щоб підспользовать чотирма стихіями; вогонь дає їй своє тепло, вода в свою чергу дарує вологу, потім повітря покриває нас парою і земля надає стійкість і надійність.

Як визначити що це лазня офуро?

Японська лазня зовсім не схожа на знайому нам російську лазню. З першого погляду на схожа на величезнийую дерев'яну бочку. Дерево перед використанням проходить довгий і короткий процес підготовки, адже потрібно все зробити правильно, щоб отримати очікуваний результат. Усередині цієї бочки прикріплюється конструкція схожа на грубку, виготовлена ??вона з нержавіючої сталі. Іноді можна зустріти цю конструкцію зовні. Для комфорту та повноцінного віднку всередині зміцнюю лавку і решітка, призначена для того, щоб не доторкнутися до гарячої печі. Як ви вже зрозуміли розміри у лазні офуро Не такі величезні як у російської чи сауні.
Лазню офуро часто роблять в домашніх умовах, але при цьому потрібно знати дуже багато дрібниць, щоб отримати правильний результат. Потрібно вибрати спеціальне приміщення, бочка НЕ в жодному разі не може бити саморобної, вона спеціально замовляється. Але зате приміщення при докладному знаннядеяких дрібниць можна обладнати самим. Воно повинно бити в саму норму бо якщо приміщення маленьке, буде незручно, якщо ж велике, важко підтримати потрібну температуру.
Баня може бити прибудованої біля будинку, а може як окрема прибудова, вирішувати вам.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ