здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Міжнародний конгрес Ліки та життя

Лютий 19 2014

Понад 8 тис. делегатів з усієї України зібралися на IV Міжнародний медико фармацевтичний конгрес « Ліки та життя & raquo ;, який проходив 6-9 лютого 2011 року в палаці мистецтв « Український дім & raquo ;. Конгрес проходив під патронатом Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров'я України за активної повчанню Академії медичних наук України,Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика, Державного фармакологічного центру МОЗ, Національного наукового центру « Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска АМН України & raquo ;.

Метою IV Міжнародного фармацевтичного конгресу була спроба втамувати інформаційний голод, що виникає в насиченому нововведеньта медичної життя. У працях конгресу взяли участь провідні фахівці країн СНД і Західної Європи: А.Н. Андерсен, М.А. Граціанській, Л.Ю. Ільченко, С.А. Ключников, І.В. Леонтьєва, М.М. Ількович, П. Нільсон. Серед делегатів конгресу були лікарі багатьох спеціальностей, фармацевти, представники медичного бізнесу.

Збільшилася колічество компаній серед учасників (близько 80) спеціалізованої виставки « Аптека -2011 & raquo ;, що діяла в рамках конгресу. Головним помічником і спонсором IV Міжнародного медичного конгресу стала дуже відома компанія « SANDOZ & raquo ;. Конгрес також проходив за підтримки наукових спонсорів KRKA, « BERLIN- CHEMIE Menarini & raquo ;, « MILI Healthcare & raquo ;, « Dr. Falk & raquo ;, « TRIPHARMA & raquo ;, « ЛЕКХІМ & raquo ;, « Аквион & raquo ;. Всього свою продукцію представили експоненти з 20 країн світу. Логічне поєднання конгресу та виставки дозволило делегатам отримати останні новинки фармацевтики та наукове обґрунтування їх застосування.
Прогресз йде вперед, наука показує себе з боку позитивно впливають на медицину.

Крім виробників ліків, у виставці брала участь і компанія-дистриб'ютор медичного обладнання « ICC & raquo ;. Вона зацікавлена ??в широкій аудиторії і науковому супроводі представлення продукції.

Президент конгресу віце- президент АМН України академік Леонід Розенфельд, відкриваючи пленарне засідання, підкреслив, що участь в медичному конгрессе- це чудова перспектива отримати новітні відомості про лікарські препарати як молодим фахівцям, так і тим, у кого вже поважний професійний стаж, а також поспілкуватися з провідними фахівцями на професійніх секціях, майстер -клас.

Заступник всім відомого, начальника управління, заслужений лікар України Володимир Шпак оголосив вітальну промову віце прем'єр-міністра України Дмитра Табачника до Жданов беруть участь гостям конгресу. Він висловив своє захоплення масштабністю конгресу « Ліки та життя » - визначна подіяя в житті вчених, лікарів, фармацевтів та організаторів охорони здоров'я. З привітанням від імені МОЗ та міністра охорони здоров'я виступив заступник міністра охорони здоров'я Юрій Ісайович Гайдаєв. Він зазначив, що щорічний конгрес надає не тільки можливість отримати сучасну інформацію з відповідних розділів медицини, але і обсудить актуальні питання клінічної фармакології, промислових технологій, заглянути в майбутнє фармацевтичного сектора охорони здоров'я.

Пленарне засідання, яке проходило в діловому ритмі, стимулювало подальшу роботу форуму і зумовило його головні напрямки. Розглядалися наступні роботи: реалізація націоналізованой політики в Галузі лікарських деятельності в Україні, реєстрація ліків як інструмент державної регламентації і міра їх використання; фармакогенетика в практичній діяльності сучасного лікаря методологія вибору оригінального і генеричного препарату проблеми лікування захворювань, що мають хорошу медичну діяльність, - атеросклерозу,артеріальної гіпертензії, остеоартрозу.

За матеріалами сайту UNN.com.ua, де ви можете прочитати, медицини, політики, спорту та інші українські новини.

← Натуральна косметика... Що таке баня офуро?  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен