Головна : Новини

Міжнародний конгрес Ліки та життя

, 18:44
0 724

Понад 8 тис. делегатів з усієї України зібралися на IV Міжнародний медико фармацевтичний конгрес « Ліки та життя & raquo ;, який проходив 6-9 лютого 2011 року в палаці мистецтв « Український дім & raquo ;. Конгрес проходив під патронатом Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров'я України за активної повчанню Академії медичних наук України,Національної медичної академії ім. П.Л. Шупика, Державного фармакологічного центру МОЗ, Національного наукового центру « Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска АМН України & raquo ;.

Метою IV Міжнародного фармацевтичного конгресу була спроба втамувати інформаційний голод, що виникає в насиченому нововведеньта медичної життя. У працях конгресу взяли участь провідні фахівці країн СНД і Західної Європи: А.Н. Андерсен, М.А. Граціанській, Л.Ю. Ільченко, С.А. Ключников, І.В. Леонтьєва, М.М. Ількович, П. Нільсон. Серед делегатів конгресу були лікарі багатьох спеціальностей, фармацевти, представники медичного бізнесу.

Збільшилася колічество компаній серед учасників (близько 80) спеціалізованої виставки « Аптека -2011 & raquo ;, що діяла в рамках конгресу. Головним помічником і спонсором IV Міжнародного медичного конгресу стала дуже відома компанія « SANDOZ & raquo ;. Конгрес також проходив за підтримки наукових спонсорів KRKA, « BERLIN- CHEMIE Menarini & raquo ;, « MILI Healthcare & raquo ;, « Dr. Falk & raquo ;, « TRIPHARMA & raquo ;, « ЛЕКХІМ & raquo ;, « Аквион & raquo ;. Всього свою продукцію представили експоненти з 20 країн світу. Логічне поєднання конгресу та виставки дозволило делегатам отримати останні новинки фармацевтики та наукове обґрунтування їх застосування.
Прогресз йде вперед, наука показує себе з боку позитивно впливають на медицину.

Крім виробників ліків, у виставці брала участь і компанія-дистриб'ютор медичного обладнання « ICC & raquo ;. Вона зацікавлена ??в широкій аудиторії і науковому супроводі представлення продукції.

Президент конгресу віце- президент АМН України академік Леонід Розенфельд, відкриваючи пленарне засідання, підкреслив, що участь в медичному конгрессе- це чудова перспектива отримати новітні відомості про лікарські препарати як молодим фахівцям, так і тим, у кого вже поважний професійний стаж, а також поспілкуватися з провідними фахівцями на професійніх секціях, майстер -клас.

Заступник всім відомого, начальника управління, заслужений лікар України Володимир Шпак оголосив вітальну промову віце прем'єр-міністра України Дмитра Табачника до Жданов беруть участь гостям конгресу. Він висловив своє захоплення масштабністю конгресу « Ліки та життя » - визначна подіяя в житті вчених, лікарів, фармацевтів та організаторів охорони здоров'я. З привітанням від імені МОЗ та міністра охорони здоров'я виступив заступник міністра охорони здоров'я Юрій Ісайович Гайдаєв. Він зазначив, що щорічний конгрес надає не тільки можливість отримати сучасну інформацію з відповідних розділів медицини, але і обсудить актуальні питання клінічної фармакології, промислових технологій, заглянути в майбутнє фармацевтичного сектора охорони здоров'я.

Пленарне засідання, яке проходило в діловому ритмі, стимулювало подальшу роботу форуму і зумовило його головні напрямки. Розглядалися наступні роботи: реалізація націоналізованой політики в Галузі лікарських деятельності в Україні, реєстрація ліків як інструмент державної регламентації і міра їх використання; фармакогенетика в практичній діяльності сучасного лікаря методологія вибору оригінального і генеричного препарату проблеми лікування захворювань, що мають хорошу медичну діяльність, - атеросклерозу,артеріальної гіпертензії, остеоартрозу.

За матеріалами сайту UNN.com.ua, де ви можете прочитати, медицини, політики, спорту та інші українські новини.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ