Головна : Новини

Косметична лінія Лё Неж

, 14:22
0 3427

косметична лінія Лё Неж артлайф

Руки можуть розповісти багато чого про людину. Вони, як його візитна картка. Шкіру рук необхідно щодня очищати, зволожувати і живити.

Фахівцями компанії Артлайф були розроблені засоби лінії Лё Неж по догляду за шкірою на основі колагену і лляної олії.

Діючим початком, що визначає біологічну активність і цілющі властивості косметичних засобів лінії «Лё неж», є колаген, який при зіткненні з шкірою, по-перше, утворює на її поверхні повітропроникну, вологоутримуючу коллагеновую матрицю, що володіє пластифицирующими (розгладжувальним) властивостями з ефектом вологого компресу .

По-друге, за рахунок входять до складу рецептури унікальних ліпофільних інгредієнтів (зокрема, кремофор RH 40), відбувається прискорений трансдермальний перенесення колагену в глибокі шари шкіри.

По-третє, проникаючи в дерму, колаген стимулює активність самих фібробластів, що призводить до накопичення нових «молодих» молекул колагену.

І нарешті, важливою особливістю колагену є здатність пролонгувати дію екстрактів, олій і інших компонентів, представлених у складі косметичних композицій.

Завдяки даній властивості колаген створює сприятливі умови для ефективної дії лляної олії - ще одного компонента косметичних засобів лінії
Лё неж. Унікальність властивостей Масла льону визначається збалансованим дією містяться в ньому двох незамінних поліненасичених жирних кислот: альфа-ліноленової, званої «Омега-3», і лінолевої кислоти, відомої як «Омега-6». Вони функціонують як незамінні речовини для формування кожної клітини шкіри рук, беручи участь у забезпеченні її енергією.

Лляне масло містить також достатня кількість вітамінів F, А, Е та інших біологічно активних речовин, коректуючих обмінні процеси в шкірі. Проявляючи потужні антиоксидантні та протизапальні властивості, відновлюючи синтез нового колагену, основні діючі речовини лляної олії сприяють ефективному пом'якшення, зволоження, живлення і омолодженню шкіри Ваших рук.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ