здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Томографія в мезозойські часи

Лютий 20 2014

У наш час, напевно, не знайдеться людини яка не чула б про компьютерной та магнітно-резонансної томографії. Вони є етталоном в діагностиці різних захворювань. Наприклад дозволяє досліджувати стан судин і роботу серця, томографія суглобів - побачити ступінь їх зношеності, і т. Д. А як власне з'явилася томографія і що це таке?

Полом Тафофором - це творецьь томографії комах, був розроблений метод реконструкції палеонтології древніх комах, які вивчалися більше 100 років тому. Ці вивчення спеціалізувалося на знанні постави комах за часів мезозойської ери. За цей довгий період зазвичай губляться всі аналізи експериментів проведених на комах, і хітиновий оболонки даних комах булизбережені, напевно будуть і збережені вічністю, в цьому середовищі - янтарь- використовувалася завмерши кора деяких дерев.

У певний період дозрівання деревини виділяється дуже липка смола, в яку потрапив комахи прилипали і залишалися там, не зумівши вирватися з липкого полону. Наприклад: бджоли, мухи, муравьі і павуки практично не мають шансів вирватися з полону смоли, великі ж часто зачепившись молодий смоли, прикладаючи трохи зусиль відераються. Більшість комах, які були знайдені в смолі мають довжину приблизно 4 мм. Звертаючи увагу на загини лапок можна було розібрати живе чи комаха потрапило в смолу, або її вітер приніс мертвою. Еслі положення лапок знизу зібрані в купку, то вона вже була мертвою. У живій ніжки широко розкинуті, тому що вона пручалася, прагнула відштовхнутися і втекти від Загибель, від липкої рідини.

Картинки тривимірного бачення почали отримувати шляхом просвічування бурштину, який винайдений у Франції для найточніших ізучение рентгенівських променів на системі освіти ESRF. Ось так цей метод збору інформації отримав назву мікро-томографія. Для збору цієї медичної науки томограми потрібно близько 1000 рентгенограм з різних зразків. Таким складним і кропоткім працею вчені отримували наімелчаішею деталь організму крихітних комашок.

Пізніше на детальних знайомства структури комашки робиться пластиковий макет, який дає можливість візуального вивчення будови тіла й утримувати макет комашки в руках, при цьому уважніше проникнути у вивчення для створення подалі прогресів в томографії.

← Що таке баня офуро? Які бувають розряди у... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен