Головна : Новини

Клітинні технології в медицині і косметології

, 17:50
0 2106

Медицина – одна з самих швидко галузей науки. Учені все більше дізнаються про природу людини та функціонуванні організму. І сьогодні широке поширення набувають клітинні технології в медицині, т. Е. Вплив на організм відбувається безпосередньо на клітинному рівні. Трансплантація стовбурових клітин – вже зарекомендувала себе ефективна технологія лікування багатьох серйозних захворювань. Також клітинні технології використовуються в естетичній медицині для заміщення пошкоджених клітин здоровими, для відновлення функцій і властивостей шкірних покривів і тканин. Існує навіть окрема галузь косметології – космецевтика, наука на стику косметології та фармацевтики. Аптека Мірра на которую може бути знайдена в мережі Інтернет, в тому числі пропонує косметичні препарати, що впливають на клітини шкіри зсередини.

Порятунок – в клітинах

У лікуванні серйозних захворювань, що загрожують життю людини, великий розвиток отримали технології трансплантації власних стВолова клітин пацієнта. Такі клітини сприяють швидкій регенерації пошкоджених органів, заміщаючи собою хворі, пошкоджені клітини. Дана технологія ефективна при лікуванні онкологічних захворювань, захворювань печінки і суглобів. Також стовбурові клітини застосовують при лікуванні шкірних захворювань і багатьох аутоімунних розладів. Головне преимущество терапії власними клітинами – їх адаптація до потреб організму: виключено відторгнення клітин, а також зараження інфекційними захворюваннями.

Космецевтика: клітинні технології на варті краси

Клітинні технології активно використовуються у відносно новому направленіі косметології – космецевтики. Компоненти таких косметичних засобів проникають в глибокі шари шкіри і запускають глибинні механізми омолодження та відновлення. Інтернет аптека Київ може реалізовувати такі препарати, так само як і стаціонарні аптеки. У звичайних косметичних магазинах такі кошти купити поки не можна.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ