здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають розряди у ювелірів?

Лютий 20 2014

1-й розряд.

Завдання та обов'язки. Виготовлення флюс, отбел. Відпал, вальцювання кольорових металів. Розмітка на металі (латунь, срібло) геометріческіе фігури, малюнки та орнамент. Випилювання лобзиком зовнішніх контурів геометричних фігур, орнаментів. Зачистка, Шабрує, шліфуванн простих деталей ювелірних виробів. Спайка окремих деталей з латунної, срібною основи. Виробляти дріт і шинки кілець різного перетину.
Повинен знати: технологічну послідовність і звичайні способи виконання підготовчих операцій вальцювання, прокатки, відпалу, прийоми випилювання, тирса, шабрування, шліфування окремих деталей ювелірних виробів, види допоміжних матеріалів, металів і сплавів, використовуваних для виготовлення ювелірних виробів;міряльний, ріжучий, обпилювальної, шабрувальній інструмент, прийоми вальцювання і волочіння дроту і пристосування; інструмент для паяння та його способи, технологічний процес і способи ручного виготовлення нескладних ювелірних виробів з кількістю деталей до 4-х, правила побудови та компонування геометричних і рослинних орнаментів вмалюнку; традиційні прийоми і техніку малюнка, правила побудови предметів; закони, правила, прийоми і засоби композиції в малюнку, правила оформлення креслень, правила нанесення розмірів; практичне застосування геометричних побудов, правила з охорони праці.
Зтовлення і монтування:
1. кільця
2. Кільця з кількістю деталей до 2-х
3. Кулони з кількістю деталей до 3-х.

2-й розряд

Завдання та обов'язки. Виготовленнямодельний склад за рецептурою під керівництвом ювеліра- модельєра вищої кваліфікації. Виконує підготовчі операції перед плавленням дорогоцінного металу.
Зважування і становить шихту для срібних припоїв і сплавів. Свердління отвору різного діаметра з використанням простих пристроїв і Бормашини. Компонує і розмічає геометричні та рослинні орнаменти на металеві заготовки. Виготовлення конічний глухий, конічний крапановій і ажурний касти з срібних сплавів. Випилює геометричні та рослинні орнаменти по зовнішньому і внутрішньому контурах. Виготовлення окремі деталі для кілець, кулонів, сережок з дротяноїим замком (гачком). Монтаж із заготовлених деталей каблучки, кулони, сережки з дротовим гачком. Обпилює, зачищає місця пайки, обробляє, зачистка, шліфує поверхні зібраних виробів. Заточка і заправка інструмент. Переносить з креслення на заготівлю розгортку за формою вироби.
Повинен знати: нормативні та законодавчі акти, що діють в ювелірної галузі України; обладнання та пристрої для плавлення металу; зважування, розрахунок шихти на срібні сплави, проби сплавів, освіти флюсів, від білого; технологічну послідовність складання кілець , кулонів, сережок з гачками; технологічнийпроцес виготовлення конусних касти (глухих, крапановіх, ажурних), пристрій і прийоми роботи з бормашиною, види ограновування вставок і фізико-механічні властивості напівдорогоцінного каміння; допуски, посадки і технічні вимірювання; пристрої та інструменти, способи заточування і заправлення інструменту, правила побудови та компонування простих геометріческих форм в малюнку, правила створення композицій з урахуванням рішення задач симетрії, премування ритму, контрасту, монохрому, поліхрому; етапи виконання ескізу ювелірного виробу, правила побудови аксонометричних проекцій, перерізів, розрізів; складальні креслення; технологічну послідовність виготовлення нескладних ювелірних виробів з несколькімі деталями (до 5-ти), які включають в себе виконання ескізу (малюнка) ювелірних виробів і їх креслення.
Виготовлення і монтування:
1. Кільця з кількістю деталей до 4-х.
2. Кулони з колічеством деталей до 6-ти.
3. Сережки з дротяними гачками.
← Томографія в мезозойські... Проблеми велосипедистів  
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен