здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Проблеми велосипедистів

Лютий 20 2014

Жителі міст, які використовують велосипед, як основний вид транспорту, були ініціаторами создания вело інфраструктури. Адже в місті немає надійних, зручних місць для паркування велосипедів, а ті, які є-неправильно сконструювані. Також немає розмітки на проїжджій частині, відсутні велосипедні доріжки і велодоріг.
Адже не завжди машиною зручно скористатися, і не у всіх є можливість утримувати комфортне авто, адже ремонт обходитьсяне дешево, от і деякі користуються велосипедами, який менше в розмірах, і швидше в їзді.
Ремонт обходиться набагато дешевше, наприклад іноді ламається така, як ланцюг, який з'єднує зірочку відомою, яка відповідає передачі. ВМХ зажадають значно ширше ланцюга ніж спортивні.
Ще важливо знати про заміну і збірці колеса. Навітьмеханіки не завжди правильно і по очередності роблять збірку, при цьому знижується якість і надійність вашого транспорту.
Важливим атрибутом є вибір сідла, яке в першу чергу повинно бити зручним. Вузьке сідло не втримає тебе і надасть дискомфорт, широке буде натирати поверхню стегон зсередини.

Більше півроку тривала розработка програми і 26 грудня міських радах прийняв рішення про затвердження Програми розвитку вело інфраструктури в містах України на 2014 - 2019 роки. Метою цієї Програми є виконання низки заходів щодо створення умов для зручного і безпечного користування велосипедним видом транспорту жителями і гостями містах.

Програма призвана забезпечити потреби існуючих велосипедистів, стимулювати щоденне використання велосипеда жителями, які користуються ним нерегулярно або тільки для організації відпочинку, та популяризувати велосипедний транспорт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безпечно їздити у великих містах на велосипеді?

Першим кроком реалізації програми вжиття є створення постійно діючої робочої групи, що складається з фахівців і представників громадськості, що буде стежити за втіленням програми, давати свої зауваження і пропозиції.

Другим шагом- внесення змін до стратегічний план економічного розвитку міста.
І замовлення схеми велосипедних доріг міст співаючиснітельной записці, яка міститиме конкретно визначені види велодоріг (велодоріжки, вело смуги), покриття, позначення (розміщення знаків), пропозиції по влаштуванню пересічний велодоріг з іншими елементами вулично-дорожньої мережі, конструкції велосипедних стійок, стандартів їх розташування, технічні вимоги по влаштуванню місць для парковкі велосипедів. А також проведення постійної кампанії з популяризації велотранспорту у місті з дотримання правил дорожнього руху, особливо серед неповнолітніх.

В велосипедистів вже є зразкова схема розміщення велодоріжок.

- Цю схему, яку ми отримали в результаті виконаної роботи велосепедістамі, середовищі яких були і інженери доріг, і архітектори, і ті, хто щодня використовує велосипед, як основний вид транспорту. Але ця схема є концептуальною, незважаючи на те, що у нас не було досліджень по насиченості руху на ділянках, не було інших вихідних даних. Тому і ця схема велодоріг була запропонована як основа для подальших исследований. Взявши її за основу вчені повинні провести дослідження, методиками, які використовуються у всьому світі.

- Це ціла кампанія популяризації велотранспорту, як елемента комплексної транспортної системи міста, яка може і повинна вирішити багато транспортних проблем міста, тому що є безліч прикладів як країн, так і третяго світу. Головне завдання-зробити так, щоб жителі зрозуміли і захотіли пересісти на велосипед, а для того мають бути створені безпечні та комфортні умови.

Згідно з програмою, в 2014 році повинні розробити проектно кошторисну документацію та облаштувати велодоріжки в парку "Ювілейний".

Однак так, як ще не затверджений бюджет гірода, не можна сказати скільки виділено для втілення цієї програми.

← Які бувають розряди у... Інтуїція і правильне... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен