Главная : Новости

Медицина Ізраїлю та переваги лікування за кордоном

, 18:39
0 545

преимущества лечения в израилеІзраїльська медицина має заслужену славу однієї з кращих у світі. Існуюча статистика показує, що тривалість життя ізраїльтян - одна з найвищих на планеті. Крім того, Ізраїль утримує перше місце у світі з такого важливого показника, як одужання хворих, що страждають онкологічними захворюваннями.

Медицина Ізраїлю має можливість користуватися новітніми науково-технічними розробками, сфера охорони здоров'я відмінно оснащена і укомплектована штатом чудових фахівців. Багато громадян інших держав воліють виїжджати на лікування за кордон, зокрема до Ізраїлю. Більше інформації ви можете дізнатися на сайті: http://assuta-doctors.com/vrachi/.

Велика заслуга землям Ізраїлю

Земля Ізраїлю дала світові велику кількість знаменитих учених, які просунули медичну науку далеко вперед. Внесок кожного з них - це цеглинка в будівлі сучасної медицини Ізраїлю і світової медицини в цілому. Ізраїльські фахівці в галузі медичної науки зробили ряд основоположних відкриттів і винаходів, таких як вивчення рекомбінації генів, створення методу електротерапії серця, розробка техніки лікування травматичного шоку, відкриття та вивчення методів лікування туберкульозного менінгіту і так далі.

Розвиток практичної медицини

У медичних установах країни постійно удосконалюються методики практичної медицини, вивчаються і впроваджуються нові способи діагностики та лікування. Медицина Ізраїлю може пишатися успішним впровадженням в повсякденну медичну практику технологій ортопедичного протезування, оригінальних методик діагностики та лікування онкологічних хвороб; в даний час ізраїльські лікарі навчилися лікувати практично будь- які патології серця і судин, великі успіхи досягнуті в таких складних сферах, як нейрохірургія і офтальмологія. Ізраїльська медицина визнана світовим лідером в області лікування гінекологічних захворювань і безпліддя,  до пологової діагностики.

Ізраїльська медицина відмінно інтегрована у світові медичні кола. Медичні працівники з Ізраїлю в наш час навчаються в кращих університетах і медичних інститутах світу, проходять стажування в провідних західних клініках, беруть участь у міжнародних дослідженнях.

Обладнання на вищому рівні

Медичне обладнання для діагностики та лікування, вироблене в Ізраїлі, застосовують лікарні по всій планеті. Це ультразвукові сканери, системи для магніторезонансних досліджень, ядерні камери, високоякісні хірургічні лазери та інша сучасна техніка.

Переваги лікування в Ізраїлі:

  • Послуги медицини в Ізраїлі обходяться пацієнтам в набагато менші суми, ніж лікування в клініках Європи та Північної Америки;
  • Строго індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта;
  • Можливість проведення консультацій і консиліуму фахівців в найкоротші терміни;
  • Відкритість для пацієнтів з інших країн;
  • Якісний медичний і побутовий сервіс під час перебування в ізраїльських клініках;
  • Відмінні умови для реабілітації.

Громадяни з Росії та країн СНД можуть пройти лікування в унікальних умовах, користуючись медичними послугами найвищої якості в курортній країні, при цьому спілкуючись з медперсоналом на зрозумілій мові (більше чверті співробітників ізраїльської системи володіють російською).

Висновок

З кожним роком все більше іноземних гостей відвідує Ізраїль, щоб пройти діагностичні дослідження і курс лікування за кордоном, а потім і реабілітаційні процедури. Крім того, у пацієнтів ізраїльських медичних установ є унікальна можливість відвідати знамениті курорти Ізраїлю, оглянути унікальні історичні пам'ятки та доторкнутися до релігійних святинь.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ