Главная : Новости

Які бувають подушки для вагітних?

, 19:01
0 553

подушка для беременных Організм вагітної жінки відчуває підвищене навантаження і працює в посиленому режимі. Дуже важливо, щоб нічний сон був повноцінним, при цьому допомагав відновленню сил. Недосипання, погана якість сну приводить до дратівливості, швидкої стомлюваності та виснаження нервової системи. Тому сьогодні варто поговорити про помічниці хорошого сну майбутніх матусь - подушки для вагітних. Більше інформації ви можете прочитати на сайті: happysleep.com.ua/ru/catalog_Podushki/rubric_420/.

Приводом для цієї статті стала вагітність моєї подруги Наталії. У неї з'явилася безсоння, із зростанням живота все важче знайти зручну позу вночі і відпочиваючи днем. За порадою друзів, вона задумалася про покупку спеціальної подушки. Ми досліджували, які є пропозиції для майбутньої мами на сучасному ринку. Але про все по порядку.

Причини розлади сну у вагітних жінок

Майбутній мамі доводиться дуже нелегко. Виносити дитину - велика праця. Не дивно, що приблизно у 80% жінок в цей складний період сон порушується.

Психологічні причини впливають негативно на сон в перші тижні вагітності:

  • Зайва вразливість;
  • Тривожні думки;
  • Переживання про майбутні зміни в житті.

Нестабільний душевний стан може проявитися навіть кошмарами. Фізіологічні причини поганого сну стають домінуючими з ростом плода і зростанням навантаження на організм: розбудовується травлення, турбує здуття живота, утруднюється дихання, з'являються болі в ногах, спині, в низу живота, тиск матки на сечовий міхур змушує частіше прокидатися, вночі можуть турбувати судоми.

На останніх стадіях вагітності все важче знаходити для сну зручну позу:

  • Сон на животі вкрай небажаний для безпеки майбутнього малюка;
  • На спині сон також протипоказаний - внутрішні органи відчувають надмірний тиск матки, особливо нижня порожниста вена, порушується кровообіг, що може призводити до запаморочень, набряків ніг і рук.

Як допомогти собі коханій?

Знайти таке положення, в якому вам і дитині буде комфортно. Медики рекомендують спати на боці, а для цього скористатися кількома подушками: одну покласти під голову, другу підкласти під живіт, третю - між колін, а четверту (невелику) - під поперек. Можна замінити всі чотири подушки однією великою і затишною, спеціально розробленою для майбутніх матусь.

Яку подушку вибрати для вагітної?

На ринку представлено безліч варіантів подушок різної цінової категорії. В інтернет-магазині можна купити подушки за прийнятними цінами безпосередньо від виробника.

Зараз пропонується в основному два види наповнювача: холлофайбер і пінополістирол.

Холлофайбер - ідеальний наповнювач, виготовлений за новітніми технологіями. У процесі виробництва клей не використовується, волокна між собою спаюються впливом високої температури. Холлофайбер складається з пустотілих, спіралеподібних вертикальних волосків, що додають подушці пружинисту структуру. Такі подушки довговічні, легко стираються, при цьому зберігають свої властивості.

Пінополістирол - універсальний наповнювач, відповідає суворим вимогам якості та безпеки. У виготовленні подушок використовується пінополістирол, що складається з дрібних кульок, діаметром до 1 мм. Він не сприйнятливий до кліщів, цвілі, будь-яким мікроорганізмам. Подушки з пінополістиролом коштують трохи дорожче.

Переваги холлофайбера і пінополістиролу:

  • Не вбирають запахи;
  • Не заводяться кліщі та шкідливі мікроорганізми, цвіль;
  • Можна прати (делікатне прання при 30 градусах);
  • Гіпоалергенна;
  • Подушки зберігають форму.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 43)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ