Главная : Новости

Як вибрати піч для лазні і сауни

, 11:53
0 563

печь для сауныБезпомилково вибрати піч для власної лазні або сауни - дуже відповідальна справа, адже «погода» в таких приміщеннях залежить повністю від неї, що і позначиться на якості Вашого відпочинку. Безумовно, непрогріта піч особливого задоволення не доставить, втім, як і сильно розпечена, де без шкоди для здоров'я більше однієї хвилини витримати абсолютно неможливо.

З представленого різноманіття кожен може вибрати відповідну модель печі для лазні або для сауни, яка має зручне регулювання, компактні габарити, довгий термін служби, з урахуванням своїх бажань і переваг, а також габаритів лазні або сауни і частоти її використання. Якщо вас цікавлять інші товари для дому, то ви можете їх знайти на сайті: scer.ru.

Важливість вибору правильних параметрів печі

Питання пожежної безпеки, швидкості прогрівання парилки, потрібної м'якості тепла і, головне, комфорту знаходяться в прямій залежності від параметрів печі і видів палива. Печі для бань і саун володіють різною функціональністю і характеристиками. Одні користувачі вважають за краще масивні металеві або цегляні печі-кам'янки, іншим більше підходять мініатюрні електропечі.

Для невеликого приміщення найчастіше вибирають електропіч, яку відрізняє функціональність, безпека, особлива легкість і міцність. До того ж весь її механізм здатний розміститися прямо в парній кімнаті. Втім, нині є з чого вибирати - ринок радує величезною кількістю електропечей з різною вартістю, потужністю та дизайном.

Металеві печі-кам'янки

Металеві печі-кам'янки дуже популярні у користувачів та відрізняються великою різновидністю, надійністю і довговічністю. Вони здатні швидко прогрівати повітря в банному приміщенні, так як метал нагрівається протягом декількох хвилин. Завдяки конструкції, шкідливі гази виводяться на вулицю через димохід, що виключає можливість отруєння чадним газом. Банне приміщення не задимлювати навіть якщо топити мокрими дровами.

Дров'яні печі

Дров'яні печі бувають двох видів: з постійним і періодичним горінням. Розрізняються їх конструкції тим, що у печі постійного горіння топка обкладається камінням, якими і нагрівається парилка. А топку для печі-кам'янки періодичного горіння обкладають цеглою, всередину його кладуться камені. Це дозволяє конструкції тримати тепло довше.

Якщо Ви вагаєтеся при виборі конструкції топки - постійної чи періодичної дії, то ґрунтуйтеся на таких факторах, як кількість відвідувачів і частота відвідування. Піч постійної дії вимагає великої кількості дров, тому при бажанні попариться довше, заздалегідь підготуйте дрова і в топку підкидайте їх вчасно. Топки періодичного горіння цілком повинно вистачити для невеликої компанії.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 39)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ