Головна : Новини

Як вибрати піч для лазні і сауни

, 11:53
0 278

Безпомилково вибрати піч для власної лазні або сауни - дуже відповідальна справа, адже «погода» у таких приміщеннях залежить повністю від неї, що і позначиться на якості Вашого відпочинку. Безумовно, непрогріта піч особливого задоволення не доставити, втім, як і сильно розпечена, де без шкоди для здоров'я більше однієї хвилини витримати абсолютно неможливо.

З представленого різноманіття кожен може вибрати відповідну модель печі для лазні або для сауни, яка має зручне регулювання, компактні габарити, довгий термін служби, з урахуванням своїх бажань і переваг, а також габаритів лазні або сауни і частоти її використання. Якщо вас цікавлять інші товари для будинку, то ви можете їх знайті на сайті: .

Важливість вибору правильних параметрів печі

Питання пожежної безпеки, швидкості прогрівання парилки, потрібної якості м'яких тепла і, головне, комфорту знаходяться в прямій залежності від параметрів печі і видів палива. Печі для лазень і саун володіють різною функціональністю і характеристиками. Одні користувачі считают за краще масивні металеві або цегляні печі-кам'яна янкі, іншим більше підходять мініатюрні електропечі.

Для невеликого приміщення найчастіше вибирають електропіч, яку відрізняє функціональність, безпека, особлива легкість і міцність. До того ж весь її механізм здатний розміститися прямо в парній кімнаті. Втім, нині є з чого вибирати - ринок радує величезною кількістю електропечей з різною вартістю, потужністю та дизайном.

Металеві печі-кам'яна янкі

Металеві печі-кам'яна янкі дуже популярні у користувачів та відрізняються великою різновидністю, надійністю і довговічністю. Вони здатні швидко прогрівати повітря в банному приміщенні, так як метал нагрівається протягом декількох хвилин. Завдяки конструкції, шкідливі гази виводяться на вулицю через димохід, що виключає можливість отруєння чадним газом. Банне приміщення не задимлювати навіть якщо топити мокрими дровами.

Дров'яні печі

Дров'яні печі бувають двох видів: з постійним і періодичним горінням. Розрізняються їх конструкції тім, що у печі постійного горіння топка обкладається камінням, якими і нагрівається парилка. А топку для печі-кам'яна янкі періодичного горіння обкладають цеглою, всередину його кладуться камені. Це дозволяє конструкції тримати тепло довше.

Якщо Ви вагаєтеся при виборі конструкції топки - постійної чи періодичної дії, то ґрунтуйтеся на таких факторах, як кількість відвідувачів і частота відвідування. Піч постійної дії вимагає великої кількості дров, тому при бажанні попаритися довше, заздалегідь підготуйте дрова і в топку підкидайте їх вчасно. Топки періодичного горіння цілком повинно вистачити для невеликої компанії.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ