Главная : Новости

Переваги флеш ігор

, 13:08
0 551

флеш ігриДосить-таки швидкими темпами глобальна мережа зуміла завоювати всі куточки нашої планети, включаючи і найбільш віддалені. Багато з нас проводять багато часу на роботі і вдома, сидячи за комп'ютером. І іноді з'являються такі моменти, коли треба просто відпочити і відволіктися, і за цим, ми знову звертаємося до мережі в пошуках якихось розваг.

Отже, які розваги може запропонувати Інтернет?

Відповідь очевидна, це безкоштовні онлайн ігри, пограти в які ви можете на спеціалізованих сайтах, на приклад, на сайті: strelyalkino.ru. Дані ігри є частиною віртуальних розваг. Потрібно сказати, що вони відрізняються від простих комп'ютерних ігор різноманітністю, а також доступністю флеш технології.

Флеш ігри - це міні ігри, які користуються браузерним інтерфейсом. Для того щоб можна було відкрити цю гру, необхідна наявність флеш плеєра (плагіна), встановленого на поточний браузер користувача. При відсутності флеш плагіна в браузері користувача гра не завантажиться, але з'явиться спливаюче вікно, текст якого буде говорити про необхідну установку. У таких вікнах зазвичай є посилання на установку необхідного плагіна. Досить перейти по ньому, і вже через кілька хвилин гра стане доступною.

Існує велика кількість флеш ігр, так що вони припадуть до смаку як простому користувачеві, так і просунутому програмісту. Перевага даних ігор полягає в тому, що вони не потребують хороших характеристиках комп'ютера, в порівнянні з комп'ютерними іграми, є які найбільш вимогливими до обсягу оперативної пам'яті та частоти процесора. Хочеться зауважити, що і найвимогливіший користувач, може знайти захоплюючу і цікаву флеш - гру.

Переваги флеш ігор:

  • Ви можете грати в зручний для вас час;
  • Є величезна кількість ігор з різноманітними жанрами;
  • Ви можете завантажити на свій комп'ютер нові ігри;
  • Можна грати в будь-які ігри, які вам сподобалися без реєстрації;
  • Ігрові бази обновлюються досить часто;
  • Легкість керування.

Потрібно сказати, що розвиток мультимедійних додатків здійснюється досить-таки швидко. Щодня ігри стають більш захоплюючими, більш насиченими, різноманітнішими, яскравішими. Коли ви граєте в них, ви навіть не помічаєте, як час летить повз вас. Логічні ігри допомагають розвивати пам'ять і увагу. А ось літалки і аркади допомагають розвинути координацію, а також реакцію.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ