Главная : Новости

Питання та відповіді про препарат Карепрост

, 10:43
0 1169

Карепрост

Згідно з інструкції, Карепрост - це лікарський засіб, який дає змогу вилікувати гіпотрихоз вій. Після його застосування вії стають густішими, набувають більш насиченого темного кольору і досягають максимально можливої ​​довжини. Карепрост так само можна використовувати для росту брів.

Як проявляється гіпотрихоз вій?

Основними проявами гіпротріхоза є сповільнене зростання вій, а також зменшення їх кількості в порівнянні з нормою.

Який принцип дії у препарату Карепрост?

Косметичний засіб Карепрост має безпосередній вплив на фазу зростання волосяного покриву області вій, що призводить до збільшення волосяних цибулин, а відповідно і числа війок. Крім того продовжується і сам період їх зростання.

Який спосіб застосування розчину Карепрост?

Даний препарат призначений для щоденного використання шляхом його нанесення на основу вій перед сном. Однак, зверніть увагу, не варто наносити Карепрост на вії, що ростуть на нижніх повіках, тому як активні речовин, що містяться в препараті можуть прискорити зростання волосся поза зоною лікування.

Після закінчення якого терміну проявляється позитивний ефект?

Уже після 4 тижнів застосування Карепросту буде помітний перший позитивний ефект. При цьому остаточний результат ви зможете спостерігати через 12 - 16 тижнів.

Чи можна застосовувати цей препарат як туш для вій?

Ні в якому разі не можна використовувати Карепрост замість туші, тому як його основне призначення - лікувати тонких, слабких вії. Однак в період лікування дозволено протягом дня фарбувати очі звичайною тушшю.

Що станеться якщо пропустити одну з процедур нанесення Карепросту?

Якщо ви пропустили одну з процедур нанесення не варто панікувати і за один раз проводити нанесення подвійної дози, просто продовжуйте його використовувати, як і раніше відповідно до рекомендацій, зазначеними в інструкції Карепрост.

Що станеться якщо припинити лікування вій Карепростом?

Якщо ви перестанете проводити нанесення препарату Карепрост на вії, не пройде і 1-2 місяці, як вони повернуться до свого початкового зовнішнього вигляду.

До яких несприятливих наслідків може привести використання розчину Карепрост?

У деяких випадках Карепрост призводить до таких негативних наслідків, як почервоніння і свербіж оболонки очей. Значно рідше препарат призводить до потемніння шкірного покриву, до почервоніння повік, а також підвищення сухості очей.

При цьому якщо в ході застосування препарату ви помітили, що стали гірше бачити або ж виявили якесь офтальмологічне інфекційне захворювання, наприклад, кон'юнктивіт, не варто зволікати, відразу ж звертайтеся до лікаря. Адже тільки лікар може відповісти на питання, чи викликаний недугу даним препаратом, і чи варто його застосовувати в майбутньому.

Яких запобіжних заходів потрібно дотримуватися під час застосування Карепросту?

В першу чергу під час застосування розчину необхідно дотримуватися рекомендацій по використанню, докладно описаних в інструкції, яка додається до Карепросту. Якщо ви приймаєте будь-які медичні препарати для підвищення очного тиску, перед тим, як почати лікування Карепростом, проконсультуйтеся з лікарем.

Крім того при використанні препарату, ретельно витирайте його надлишки при використанні ватним тампоном - це дозволить знизити ризик активізації росту волосся в непотрібних місцях.

Також намагайтеся рівномірно проводити нанесення засобу, як на праве, так і на ліве віко, тому що в противному випадку, можливі деякі відмінності в довжині і товщині вій, які зникнуть відразу ж, як тільки ви припините використовувати препарат.

Чи дозволено використання Карепросту тим, хто носить лінзи?

Так. Однак перед використанням засобу, лінзи необхідно зняти. При цьому надіти їх назад ви можете вже через 20 хв. після нанесення Карепросту.

Що необхідно зробити при попаданні Карепросту в очі?

Так як Карепрост є офтальмологічним препаратом, то в разі його зіткнення з оболонкою ока немає необхідності промивати його водою, адже данний косметичний засіб є абсолютно безпечним і не може привести до пошкоджень слизової оболонки ока.

Які існують протипоказання по використанню Карепрост?

Згідно з інструкцією: розчин Карепрост не слід використовувати, якщо у вас спостерігається підвищена чутливість хоча б до однієї з речовин, які включені до його складу.

З яких компонентів складається косметичний засіб Карепрост?

Основною активною речовиною препарату виступає біматопрост. Також до складу розчину входять: хлорид бензалконію, вода, фосфат натрію, а також лимонна кислота. При цьому для нормалізації рівня pH, який дорівнює 6,8-7,8, в Карепрост додається гідроксид натрію.

Що таке гіперпігментація шкіри?

Гіперпігментація шкірного покриву є наслідком збільшення вмісту меланіну, в результаті чого на шкірі з'являються яскраво виражені пігментні плями. Дане явище відноситься до одних з побічних ефектів препарату, яке безслідно проходить після припинення його застосування.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 169)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ