Главная : Новости

Універсальний засіб боротьби з грибними хворобами рослин

, 22:15
0 444

что такое фундазолФундазол є багатоцільовим препаратом системної дії, який виробляється тільки угорською компанією «Агро-Кемі Кфт». Його діюча речовина - беном (клас бензимідазоли). В 1 кг препарату міститься 500 г діючої речовини.

Фундазол випускається у формі тонкодисперсного порошку, що змочується від білого до кремоватого кольору. Препарат легко змішується водою і навіть може використовуватися для протруювання насіння, поливу ґрунту або обприскування вегетативних органів рослин.

Даний препарат має вельми широкий спектр дії. Він має захисні і лікувальні властивості проти небезпечних видів грибних хвороб, що вражають листя і насіння культурних рослин. Його застосовують при вирощуванні зернових, овочевих, плодово-ягідних, технічних, олійних, кормових, пасовищних, декоративних, лікарських та лісових культур. Даний засіб показав високу ефективність для захисту картоплі і винограду від грибних інфекцій, що завдають даним культурам найбільш сильного збитку. Разом з тим, Фундазол, застосовуваний в рекомендованих дозах, не представляє загрози для ґрунтових безхребетних, бджіл, риб, птахів та інших тварин.

Препарат успішно застосовується в багатьох країнах світу, розташованих у всіх кліматичних зонах. Понад 35 років Фундазол успішно використовується на території Росії. При випробуванні нових засобів захисту рослин, препарат часто виступає еталоном порівняння. Даний фунгіцид сумісний з переважною більшістю пестицидів, добривами та регуляторами росту рослин. До речі, рекомендовано його спільне застосування з вапном і лужними препаратами.

Способи застосування фундазола

Для протруювання насіння його занурюють в розчин препарату, концентрація якого залежить від культури і становить від 0,5 до 6 кг на тонну. Виконувати протруювання можна як за 1-3 дні до посіву, так і за місяць до цієї дати.

Обприскування рослин виконують в вегетативні фази розвитку. Норма витрати становить 0,3-2,0 кг / т. Для попередження септоріозу, бактеріозу та оливкової плямистості сої норма повинна бути збільшена до 3 кг / т, а кили капусти - до 10-12 кг / т. Для боротьби з грибними інфекціями тютюну і женьшеню обробляють грунт, при цьому витрата препарату становить 20 г / м2.

Якщо хвороба розвивається кілька разів протягом вегетації культур, то обробку рекомендується проводити в той період, коли створюються умови, найбільш сприятливі для вторинного зараження. Якщо цей момент упущений, то обробити рослини треба не пізніше появи перших ознак розвитку хвороби.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 38)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ