Главная : Новости

Переваги відпочинку в Польщі

, 22:26
0 455

отдых в польше преимуществаПольща - країна, яка має декілька головних переваг відпочинку. До них належать:

  • Безліч цікавих екскурсій. Історію Польщі не можна назвати зовсім вже давньою, але вона була насичена подіями, яких вистачило б на 10 держав. Історична спадщина країни прекрасно збереглося в багатьох музеях, в містах, де залишилися цілі вулиці зі старовинними будинками, в замках і фортецях.
  • Краса Варшави і Кракова. Варшава і Краків - одні з найкрасивіших міст світу. Краків потрапив в список всесвітньої організації завдяки тисячам унікальних історичних пам'яток, а Варшава - як ідеальний приклад реставрації: під час Другої Світової війни столиця Польщі була повністю зруйнована, але її відновили і відбудували у всій пишноті, і сьогодні вона виглядає ще краще, ніж перед війною.
  • Палаци, замки і музеї. У Польщі чудово зберігся колорит Середньовіччя. У тутешніх замках регулярно проводяться бали і лицарські турніри, а також більш сучасні заходи - наприклад, у колишній резиденції князів Реусс можна відвідати художню галерею з роботами молодих художників. Багато фортець і замків сьогодні працюють як готелі, хоча обходиться таке проживання недешево. Практично в будь-якому містечку Польщі є відмінний музей з унікальними старовинними експонатами, а музеї великих міст просто розкішні.
  • Розмірений, спокійний відпочинок. У Польщі сама атмосфера розташовує до спокійного відпочинку. Туристи просто прогулюються по містах, зупиняючись у відомих будівель і пам'ятників, або насолоджуються спокоєм на оздоровчих курортах, або катаються на лижах, якщо приїжджають сюди взимку .... Загалом, знайти цікаве заняття досить просто, але веселитися до упаду якось не прийнято.
  • Унікальні природні заповідники. У Польщі понад 20 національних парків, а також близько 100 заповідників. 7 польських парків занесені до списку світової спадщини ЮНЕСКО, в тому числі і Біловезький національний парк, де знаходиться знаменита Біловезька пуща. Кожен з таких парків і заповідників по-своєму унікальний - десь водяться зубри, десь чорні лелеки і інші рідкісні тварини. Ціни за вхід невисокі.
  • Відмінний сервіс. У Польщі не так багато розкішних місцевих готелів, але їх якість цілком відповідає європейським стандартам. У більшості готелів працюють приємні та професійні люди, причому багато хто з них говорять по-російськи. Гіди також володіють російською мовою, а якість і різноманітність польських екскурсій традиційно цінується туристами.
  • Першокласні оздоровчі центри. Польща традиційно славиться своїми лікарями і оздоровчими процедурами. На лікувальних курортах країни туристів чекає гарне обслуговування, новітні технології, фахівці вищої категорії і додаткові сервіси, від велосипедних прогулянок до критих басейнів.
  • Непогані гірськолижні курорти. Польські гірськолижні курорти не підходять для складних тренувань - професійним спортсменам потрібні траси іншого рівня. Але місцеві траси відмінно підійдуть для звичайного лижника, у якого немає звання майстра спорту і є наміри підготуватися до престижних змагань. Якщо ви їдете просто покататися на лижах разом з сім'єю і дітьми, вам нема чого турбуватися. Крім того, на гірськолижних курортах Польщі прекрасна інфраструктура і відмінна кухня.
  • Хороші пляжі. У плані краси пейзажів і прозорості води польські пляжі не виробляють сильного враження. До того ж Польща - не найтепліша країна, і купальний сезон тут триває недовго. Але у місцевих пляжів є і плюси. Головний плюс - насичене йодом повітря, що, як відомо, дуже корисно для здоров'я. Крім того, на польських пляжах досить тихо і спокійно.

Джерело: http://imaginetravel.com.ua/.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ