Главная : Новости

Причини появи білих прищів на обличчі

, 19:39
0 1015

білі прищіБагато людей щодня бачать маленькі білі прищики на своєму обличчі. Лікування цих маленьких прищиків починається з невеликої дози знань і закінчується великою дозою профілактики. До речі, більш детально про лікування білих прищів читайте тут. Після розуміння п'яти причин, вказаних нижче, ваші маленькі прищики повинні поступитися місцем більш чистій шкірі...

Причина № 1: Ви не уявляєте, що це за маленькі білі прищики

Маленькі білі прищики, або мілія - ​​це кісти, заповнені кератином, або просто маленькі кульки з білка під шкірою. Є взагалі два типи мілій. Первинна мілія може бути результатом роботи сальних залоз. Вторинна мілія - ​​це результат травми шкіри.

Причина № 2: Ви думаєте, що всі маленькі білі прищики - акне, і лікуєте їх відповідно

Наявність маленьких білих шишок на вашому обличчі не обов'язково означає, що у вас акне. Мілія - ​​маленькі кульки з білка під шкірою, які не мають пор, через які можуть бути витягнутими.

Камедони або білі вугри - надлишкові жири і відходи, які потрапили в волосяний фолікул і засмічують пори. Якщо коротко, то: Мілія - ​​це білки, «захоплені» в шкірі, в той час як камедони - жири і тверді частинки шкіри, «захоплені» всередині пори.

Причина № 3: Ви не уявляєте, що викликає ці маленькі білі прищики

Коли ви були дитиною, ви, ймовірно, були покриті міліямі, які зникли через кілька днів. Або, ви, можливо, успадкували міліі від батьків.

З іншого боку, міліі розвиваються від надмірного впливу сонця. Причини розвитку міліі після перебування на сонці є спірними. За даними деяких досліджень, активні інгредієнти сонцезахисних кремів (наприклад, Parsol 1 789) можуть викликати підвищену чутливість до сонця, а потім привести до спалаху міліі. Інші дослідження звинувачують саме сонце за «пошкодження» шкіри.

Деякі люди мають міліі навколо рота. Це може бути результатом подразнення фторидом, що міститься в зубній пасті.

Причина № 4: Ніхто ніколи не говорив Вам, як запобігти міліі

Кращий спосіб запобігти милі - уникати догляду за шкірою надмірно агресивними хімічними препаратами, а також обмежити перебування на сонці.

Для зменшення міліі навколо очей, використовуйте креми для повік з найменшою кількістю інгредієнтів здатних дратувати делікатно тонку шкіру навколо очей. Крім того, обережно торкайтеся до очей і не тріть їх енергійно, щоб не пошкодити шкіру.

При чищенні зубів, намагайтеся занадто довго не тримати піну зубної пасти навколо рота. Це обмежує можливе подразнення шкіри фторидом.

Використовуйте сонцезахисний крем з найменшою кількістю інгредієнтів. Сторонні інгредієнти, такі як ароматизатори можуть подразнювати шкіру. Крім того, купуйте лише ті сонцезахисні креми, що пропонують фізичний захист від сонця, які містять активні інгредієнти: оксид титану або оксид цинку.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ