Главная : Новости

Навіщо потрібен інгалятор для дітей?

, 18:15
0 436

інгалятор для дитиниСьогодні все більше людей використовують інгалятори для лікування своїх дітей або для самостійного лікування. Іноді люди користуються інгаляторами лежачи в лікарні (на стаціонарному лікуванні), іноді використовують ті чи інші інгалятори в домашніх умовах. Проте, навіть сьогодні далеко кожен розуміє що це за прилад, як і навіщо його використовувати. Далі ми поговоримо про все це більш дельно. До речі, придбати дитячий інгалятор ви можете в інтернет-магазині: med-line.com.ua.

Навіщо потрібен інгалятор для дітей?

Отже, первинно пояснимо, що інгалятор - це такий прилад, за допомогою якого ми можемо дозволити собі більш якісне лікування інфекцій дихальних шляхів, а ось інші інфекції за допомогою даного приладу лікувати не представляється можливим. Зауважимо, що за допомогою вдихання теплих парів лікувалися з давніх часів, ймовірно тому у наших бабусь знайдеться не мало рецептів для домашніх інгаляцій.

Наприклад, пам'ятаєте, якими були наші перші інгалятори, які використовуються повсюдно в будинках для хворих дітей? Напевно більшість з нас тут же згадають, що, коли в дитинстві у них боліло горло, спостерігалися соплі, що течуть з носа, коли мучив нічний кашель, наші мами відварювали нам картоплю в мундирі, ставили каструльку безпосередньо перед дитинкою, після чого накриваючи нас рушником з головою змушували дихати над гарячою картоплею.

Вся ця конструкція була потрібна тільки для того щоб змусити хвору дитину подихати теплим паром. Ця процедура, до речі, була і залишається досить ефективною і, незважаючи на безліч бурхливих протестів самих маленьких пацієнтів, кашель після таких процедур на якийсь час дійсно стихає. Сьогодні цю процедуру істотно спрощують різного роду інгалятори.

При цьому сама описана процедура вдихання пара називається інгаляцією (термін походить від такого латинського слова як inhalo - що означає вдихаю), і відповідно, каструлю з картоплею і рушником також можна вважати своєрідним інгалятором, простим, доступним, надійним, хоча і не занадто зручним, але зате ніяка хитромудра технічна документація або що-небудь ще цьому апарату не потрібно.

Сьогодення

Не можна не сказати, що на сьогоднішній день методика лікування простудних захворювань інгаляціями визнана медиками всього світу вельми і вельми ефективною і, головне однією з найбільш безпечних і правильних для дитини. Суть же даної методики в сучасному світі полягає в періодичному вдиханні парів, які будуть містити в собі ті чи інші лікарські засоби.

В описаному вище старовинному інгалятори (каструлі з картоплею) це був крохмаль. У сучасних інгаляторах безсумнівно це не обов'язково повинен бути той же картопляний крохмаль, який безсумнівно, як і раніше здатний надавати прекрасну пом'якшувальну дію на наше горло і бронхи. Сьогодні, через інгалятор для вдихання хворими дітьми можна подавати заздалегідь заварені відвари тих чи інших лікарських трав, можна дихати різними розчинними ефірними маслами і навіть солями, в залежності від конкретних показань.

Зауважимо, що при цьому лікарські речовини будуть впливати на пацієнта виключно місцевим чином, саме на уражену хворобою слизову оболонку наших дихальних шляхів, абсолютно не впливаючи негативно на весь організм. Як результат всього вищесказаного, можна стверджувати, що даний метод лікувального впливу на наш організм повністю безпечний і помітно знижує можливість неприємного прояву небезпечних алергічних реакцій.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 37)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ