Главная : Новости

Про цукрову епіляцію. Концепція шугаринга

, 13:44
0 389

что такое шугарингШугарінг - це один з найбільш вишуканих і незвичайних методів позбавлення від волос на тілі. Тут застосовується цукрова паста дуже густої консистенції. Цей метод часто порівнюють з ваксингом по схожості їх принципів дії. Суть цукрової епіляції в тому, що на необхідну ділянку тіла наноситься густий цукровий розчин, а потім накладається спеціальний матеріал і знімається. Прилипла до шкіри суміш добре обволікає волосся, що сприяє ефективному їх висмикуванню.

Незважаючи на те, що історія солодкої епіляції почалася ще до нашої ери за часів єгипетської цариці Нефертіті, ця процедура порівняно недавно з'явилася серед послуг косметичних салонів. З часу винаходу подібної епіляції і виконання процедури не зазнало кардинальних змін. Сучасні дами, що роблять шугарінг в домашніх умовах, знають простий і ефективний склад з води і цукру. Дешевизна цього методу, простота приготування і економічність приваблює багатьох представниць прекрасної статі.

Солодка епіляція має масу переваг перед іншими видами і техніками. Перевагою цукрової епіляції є тривала дія отриманого ефекту. Звернувшись до цього методу, дівчина отримує результат, який триває близько трьох тижнів. Крім цього, даний вид епіляції можна проводити на будь-якій частині тіла, де потрібно видалити волосяний покрив і домогтися ідеальної гладкості і шовковистості. Ця процедура може видалити навіть найменші волоски. Одним з плюсів є також попередження вростання волосків. Процедура переноситься практично безболісно усіма жінками, не викликає роздратування оброблюваної ділянки шкіри. Шугарінг підходить людям з дуже чутливою, ніжною, схильною до почервоніння шкірою.

Використовуючи продукцію інтернет-магазину: http://ukrestet.com.ua, кожна дама доторкнеться до багатовікової традиції видалення волосся. Сировина і матеріали високої якості в складі сертифікованої продукції допоможуть не з чуток дізнатися про секрети шугаринга. Проникаючи в глибокі шари шкіри, паста здатна живити і зволожувати її.

Завдяки екологічності, натуральності компонентів і високій ефективністі, спосіб досягнення гладкої шкіри за допомогою солодкої пасти не має протипоказань. Він не травмує шкіру, не вимагає підготовчих заходів, а також ідеально підходить дівчатам, схильним до алергічних проявів. Тому багато дам віддають перевагу саме шугарінгу і залишають тільки позитивні відгуки про такий спосіб видалення волосся.

 

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 15)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ