загрузка...
Головна : Новини

Про цукрову епіляцію. Концепція шугарінга

, 13:44
0 268

Шугарінг - це один з найбільш вишуканих і незвичайних методів позбавлення від волосся на тілі. Тут застосовується цукрова паста дуже густої консистенції. Цей метод часто порівнюють з ваксінг по схожості принципів їх дії. Суть цукрової епіляції в тому, що на необхідну ділянку тіла наноситися густий цукровий розчин, а потім накладається спеціальний матеріал і знімається. Прилипла до шкіри суміш добре обволікає волосся, що сприяє ефективному їх висмикуванню.

Незважаючи на те, що історія солодкої епіляції почалася ще до нашої ери за часів єгипетської цариці Нефертіті, ця процедура порівняно недавно з'єднання явилася серед послуг косметичних салонів. З часу винаходу подібної епіляції і виконання процедури не зазнало кардинальних змін. Сучасні дами, що роблять шугарінг в домашніх умовах, знають простий і ефективний склад з води і цукру. Дешевизна цього методу, простота приготування і економічність приваблює багатьох представниць прекрасної статі.

Солодка епіляція має масу переваг перед іншими видами і техніками. Перевагою цукрової епіляції є тривала дія отриманого ефекту. Звернувшись до цього методу, дівчина отримує результат, який триває близько трьох тижнів. Крім цього, даний вид епіляції можна проводити на будь-якій частині тіла, де потрібно видалити волосяний покрив і домогтися ідеальної гладкості і шовковистості. Ця процедура може видалити навіть найменші волоски. Одним з плюсів є також попередження вростання волосків. Процедура переноситися практично безболісно усіма жінками, не викликає роздратування оброблюваної ділянки шкіри. Шугарінг підходить людям з дуже чутливою, ніжною, схильною до почервоніння шкірою.

Використовуючи продукцію інтернет-магазину: , кожна дама доторкнеться до багатовікової традиції видалення волосся. Сировина і матеріали високої якості в складі сертифікованої продукції допоможуть не з чуток дізнатися про секрети шугарінга. Проникаючи в глибокі шарі шкіри, паста здатна живити і зволожувати її.

Завдяки екологічності, натуральності компонентів і високій ефективністі, спосіб досягнення гладкої шкіри за допомогою солодкої пасти не має протипоказань. Він не травмує шкіру, не вімагає підготовчих заходів, а також ідеально підходить дівчатам, схильним до алергічних проявів. Тому багато дам віддають перевагу саме шугарінгу і залишають тільки позитивні відгуки про такий спосіб видалення волосся.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ