здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Реабілітація після травм коліна

Лютий 17 2014

Реабілітаційний період робить можливим найбільш ефективно ів найкоротші терміни привести в норму травмоване коліно. З цією метою для колінного суглоба використовують ряд заходів: ЛФК, масажі, тибетські методи лікування ( аурикулотерапия, вакуум- терапія, моксотерапія, голковколювання, фітотерапія, стоун-терапія, гірудотерапія ) та ін.

Перелом колінного суглоба, як і інші травми в цій важливій галузі, небезпечні у зв'язку з можливим виникненням серйозних ускладнень.Вони, як правило, супроводжуються набряком, крововиливом у суглоб, припухлістю, роздвоєнням надколінка, хворобливими відчуттями і т. Д. Лікування потрібно починати з того, що треба відсмоктати рідину, яка накопичилася в колінному суглобі.

Через те, що пацієнт може стати інвалідом внаслідок ускладнень після перелому коліна - дуже важливаякісна і своєчасна реабілітація, що включає в себе: фізіотерапевтичні процедури, апаратний і ручний масаж і лікувальну фізкультуру. Виконання вправ, які приписані лікарем найчастіше викликає дуже сильні болі в колінному суглобі, що викликані збільшенням навантаження на навколишні тканини. Біль буває на стільки сильною що пацієнтинезважаючи на ризик своєму здоров'ю дуже часто відмовляються від виконання вправ.

Тому щоб знизити навантаження на м'язи, фахівці розробили спеціальну методику Continuous Passive Motion, яка була названа СРМ-терапія. Дана методика дає можливість відновити всі функції колінного суглоба допомогою повторюваних пасиввих рухів протягом тривалого часу. Дана терапія проводиться за допомогою спеціального апарату механотерапії, але при всьому цьому м'язи ноги залишаються повністю розслабленими.

Легкість і безболісність процесу є відмінними ознаками Continuous Passive Motion терапії. При цьому пацієнт не відчуває втоми і ніякїх негативних емоцій, що в свою чергу дає можливість збільшити тривалість сеансу розробки колінного суглоба, що дає можливість істотно скоротити термін відновлення.

Ще однією перевагою Continuous Passive Motion терапії є те, що ви можете почати вправи вже через 24 години після операції що дозволяєпацієнту уникнути ускладнень, які пов'язані з тривалою нерухомістю: атрофія м'язів, контрактура суглоба, тромбоемболія, тромбоз і т. п.

Відновлення колінного суглоба шляхом використання Continuous Passive Motion терапії можна проводити навіть у домашніх умовах, відповідно пацієнт відчуває себе більш комфортно ніж в стаціонаре, і це допомагає людині з обмеженою рухливістю позбавиться від утомливих поїздок в поліклініку або лікарню.

Реабілітаційний період може займати від 2-4 тижнів до 6 місяців наполегливих занять (все залежить від тяжкості травми). Комплекс вправ підбирається індивідуально для кожного окремого випадку, що, в свою очереь, найбільш еФфективность сприятиме відновленню пацієнта після отриманої травми колінного суглоба. Єдиним недоліком цієї системи відновлення є обладнання, яке далеко не кожна людина зможе дозволити собі купити.

← Японський плацентарний... Вакцинація і щеплення... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен