Головна : Новини

Що таке кріотерапія

, 21:47
0 609

Покращує кровообіг, допомагає вичинені потрібним гормонам, дає таку желаемую можливість досить довго залишатися молодими, досить здоровим і часто красивим. Саме так характеризують кріотерапію, популярну саме в наш час процедуру. Останнім часом кріотерапія активно використовується при пошкодженні і випаданні волосся, адже дає чудові результати.


Початок звиної кріотерапії поклали ще саме наші предки, для них вона виявлялася у ваннах, зазвичай крижаних, такі ванни називали омолоджують. Тепер все саме досить сильно змінилося і це вже не ванни, а просто повітря, який просто охолоджують до дуже низької температури.

Загальна кріотерапія

Існують зпеціально кріокамери в яких і проводиться безпосередньо кріотерапія, так звичайна шкіра піддається достатньо стресового стану за допомогою досить низьких температур. Загальної криотерапию називають саме ту, яка проводиться при температурі саме від 110-160 С. ограни дихання при такій низькій температурі повинні бити достатньо захищеними, вїдь їх можна попросту обморозити. Така кріотерапія досить добре впливає на стан організму, адже в такому стресовому стані організм починає відкривати свої приховані вміння.

Цей незвичайний ефект попросту заснований на діяльності судин, які змінюються. Спочатку з допомогу спазму саме дрібних артерій починається їх расширение, в результаті починається активна гіперемія, триває вона від 1-3 годин. Полегшується венозний потік, досить добре стимулює звичайну роботу судин і серця, досить часто поліпшується живлення тканин, стає набагато кращим теплоутворення
  і це все результати кріотерапії. Ще кріотерапія досить часто допомагає в реабілітації після тяжелих травм або запальних захворюваннях суглобів, багато шкірні захворювання бояться такої кріотерапії, адже вона полегшує симптоми, а іноді навіть просто може вилікувати від хвороби.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ