Головна : Новини

Лікування запору у дітей

, 21:53
0 889

Перший крок в лікуванні запору у дітей - це усвідомлення батьками суті проблеми. Батькам Важлива розуміті, что у дитининемає захворювання. Функціональний запор - одна Із самих звічайній проблем у дітей, Це не Небезпечна и з годиною пройде.

Крім того, батькам Варто спробуваті поставити собі на місце малюка и зрозуміті его точку зору. Прівчання до туалету не винних супроводжуватіся з'явився страх Болючее дефекації у дитини. Батьки повінні зрозуміті, что примУсова тактика навчання гігієнічнім навичков, ймовірно, буде мати негатівні Наслідки, « в Цій борьбе НЕ может буті переможців & raquo ;.

При функціональному затвори у дітей більшість експертів схвалює Щоденний прийом нестімулірующіх проносна, начебто лактулоза, поліетіленгліколю, мінеральних масел або молочка магнезії, Які поступово розм'якшують калові масі до того стану, коли дефекація становится безболісної (це может стать через кілька днів або тіжнів). После того, як у дитини стілець становится регулярним, проносні продолжают прійматі ще Протяг кількох тіжнів в якості підтрімуючої терапії. Таким чином, в цілому длительность лікування может буті Протяг декількох місяців. Різко переривамити прийом проносна нельзя, так як це может спровокуваті повернення запорів. Спочатку поступово зменшуються дозу проносна Протяг Певного ПЕРІОДУ годині в залежності від частоти стільця и характером калу.

Такий ненав'язливо ПІДХІД Повертає дитині контроль над дефекацією. Ключ до ефективного лікування - безболісній стілець. Корисна модіфікація поведінкі, что пріпускає заохочення за Успіхи у прідбанні гігієнічних навічок. Детальніше про лікування запорів у дітей читайте на сайті:

Дієта при лікуванні закрепів

Такоже в лікуванні закрепів очень Важлива дієта. Дієтічні заходь мают на увазі велику Кількість в раціоні дитини продуктов Багат грубийою клітковіною. Овочі, фрукти, хліб з борошна грубого помелу, курага, родзинки и чорнослив, йогурт з висівками - все це буде очень корисностей для малюка.

Такоже Важлива прівчаті дитину пити воду. Саме воду, но НЕ соки, газовані напої або коров'яче молоко для втамування Спраг. Важлива, щоб у Перерва между їжею дитина пив Достатньо Кількість чістої води.

У висновка відзначімо, что існують деякі захворювання, одним Із проявів якіх є запор. До них відносяться деякі неврологічні захворювання, гіпотиреоз (недостатня функція щітовідної залоза), муковісцидоз, рідкісні захворювання з особливими розвітку кишечника, Наприклад, хвороба Гіршпрунга и доліхосігма. Тому лікування запорівпри ціх захворюваннях є ДОПОВНЕННЯ до основного лікування.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ