Головна : Новини

Вакцинація і щеплення кошенят і цуценят

, 00:23
0 1720
Якщо ви берете на себе відповідальністьвласника « брата нашого меншого & raquo ;, тобто дотримуватися деяких правил, і, по можливості, намагатися уникати помилок. З найпоширенішими з них, ми допоможемо боротися.
Найголовніше -   вакцинація тварин. Хвороби собак і кішок можна умовно розділити на дві групи: зоонозоди (хвороби небезпечні тільки для жиВотня) і зооанторопонози (хвороби небезпечні як для тварини, так і для людини). Прищеплювати треба як кішкам так і собакам, незалежно від віку і породи. До речі, думка про те, що « двортерьер » не хворіють, є помилковою.
Прищеплювати цуценят можна з двомісячного віку. (В районах де сущестяття небезпека парвовівозу і коронавірусу вакцинують цуценят з двох тижнів. Вакцина « Puppy »). Ваш улюбленець, перед вакцинацією повинен бути здоровим без бліх і глистів, мати хороший апетит на веселу вдачу. Безпосередньо перед щепленням ветеринар повинен обов'язково перевірити стан здоров'я тварини.

Чим вакцинувати?

Найкраще, якщо вакцина буде вітчизняна, так препарати випускаються проти вірусів поширених у даній місцевості. Але є ще й певний європейський стандарт щеплень, без яких, у разі необхідності, ваша тварина неможливо вивезти за кордон. (За цим щеплень порадьтеся з лікарем)
У перший рікжиття цуценят вакцинують тричі (з 2х до 4х місяців), і після зміни зубів (6-8 місяців). Перша вакцина вводиться в два уколи з інтервалом в 7-14 днів. Після року треба проводити вакцинацію щорічно протягом життя.
Будь-який собака має мати ветпаспорт з щепленнями. Його видає лікар.

Кішки:

роблять з двомісячного возраста два рази з інтервалом в 3-4 тижні, і потім по досягненні року, це, від вірусних інфекцій. Від чуми робити щеплення треба раз на рік.
Можливо також застрахуватися від лишаю (дворазова вакцинація з інтервалом 10-14 днів)
Якщо тварина вже стара 8-10 років, то щеплення (якщо вони першими) краще не робити.
кращеними, тобто перевіреними, на думку опитаних власників є "Frontline", "Kiltix" і "Bolfo".
"Frontline" - аерозоль. Досить ефективний, але досить дорогий. Вистачає його дії на 1-2 місяці, алергії не викликає.
"Kiltix" - найкращий серед можливих нашийників.
"Bolfo" - досить непоганий, і щодо виконаьно недорогий засіб.
Але не забувайте, що щоб захиститися від бліх це допоможе, а от від кліщів краща защита- комплексний (порадьтеся з ветеринаром!), Особливо навесні, коли спостерігається пік укусів.
Про глистів, то власникам тварин треба знати, що навіть кішечка, яка ніколи не виходила з дому може їх мати.Тому що ми на ногах заносимо з вулиці збудники гельмінтів. Тому, їх треба, як люблять говорити лікарі, « ганяти & raquo ;, як мінімум 3 рази на рік (в тому числі і у самих власників, так глист, як відомо, паразитує і на людях).
Препарати краще уточнювати у свого ветеринара, тому ліки є індивідуальними, і на упаковках не завжди вказуються всі побічні ефекти.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
2 (голосів: 1)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ