Головна : Новини

Йога для початківців: з чого почати заняття

, 01:13
0 1694

Всі знають, що таке йога, читали індійську філософію, аможе навіть і санскрит. Але багато хто думає, що пози йоги дуже складні, вимагають гарної гнучкості тіла і вміння медитувати, тому не вирішуються почати вправи. Ні! Все набагато простіше. Досить навчитися відпочивати і заспокоюватися після напруженого дня, використовуючи в домашніх умовах доступне керівництво "".

Занємства йогою дають додатковий резерв для зміцнення здоров'я, зняття стресу, контролю над свідомістю, внутрішньої умиротворення. Йога- це завжди з'єднання і гармонія з собою. Для заняття йогою знадобиться хороша книга з описом комплексу вправ на кожен день, вчитель йоги і, звичайно, ваше бажання.

Якпочати займатися йогою

Перші кроки для початку занять - це знайомство з простими вправами, починайте займатися по декілька хвилин в день, спробуйте відвідувати школу. Розвиваючи в собі самодисципліну, ви почнете займатися йогою регулярно. З єтой регулярністю заняття увійдуть до звички і відповідно ви зможемоете заглибитися в вчення про йогу ще більше. При цьому Ваше фізичне, душевне здоров'я покращиться в багато разів.

Не турбуйтеся, якщо в перший час пози або техніка медитації у Вас не вийдуть, зверніться до вчителя.

Займатися йогою краще на порожній шлунок, краще час- ранок після водних процедур до сніданку. Після занять йогоюне поспішайте сідати і щільно є. Нехай організм відпочине, підійде мінеральна вода або чашка цілющого чаю для початку. Організм прийме дозу енергії і разом з цим приготується до майбутніх Вам подвигам протягом дня.

Увечері доцільно зайнятися релаксацією, якщо відчуваєте розумовий або м'язове стомлення, заняття йогою помогут відновити енергетичний рівень. І в цей же час приготує організм до спокійного і здоровому сну, без спогадів про погане дні, або про погане подія.

Слід проконсультуватися з фахівцем, перш ніж починати займатися йогою, якщо у вас є такі захворювання:

  •       рак;
  •       діабет;
  •       епілепсія;
  •       хвороби серця;
  •       високий артеріальний тиск;
  •       відшарування сітківки;
  •       хвороба Меньєра;
  •       недавня травма або операція.

Так як при таких хворобах заняття можуть виявитися поганим фактором і можуть навіть допомагати розвитку хвороб.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ