Головна : Новини

Спрей-освіжувач для порожнини рота N-ZIM

, 13:25
0 4615

N-ZIM

Порожнина рота - це затишна середу для розмноження бактерій. Без комплексного догляду продукти їх життєдіяльності серйозно шкодять здоров'ю зубів, ясен і інших органів. Тому потрібно користуватися не тільки звичними всім зубними пастами, а й додатковими засобами догляду за порожниною рота. Спрей для порожнини рота N-ZIM протягом дня освіжає подих, після ранкової та вечірньої чищення зубів зубними пастами забезпечує додатковий догляд за яснами і порожниною рота.

Правильно організований догляд за порожниною рота зберігає зуби в цілості й схоронності, завдяки запобіганню нальоту. А бактеріальний наліт є першою причиною запалення ясен і виникнення каріозних порожнин і неприємного запаху. При курінні, використанні брекетів, зубних протезів, мостів та коронок мікрофлора в порожнині рота змінюється, і всі процеси протікають значно швидше.
Завдяки своєму унікальному складу спрей для порожнини рота N-Zim миттєво і надовго освіжає подих, біологічно активні компоненти підтримують бар'єрні функції епітелію порожнини рота, зміцнюють місцевий імунітет. Вхідний до складу екстракт ялиці сибірської покращує мікроциркуляцію, усуває запалення і кровоточивість ясен. Лізат лактобактерій перешкоджають розмноженню патогенних мікроорганізмів в порожнині рота, і оберігає зуби від утворення нальоту. Антибактеріальну та противірусну захист забезпечує масло евкаліпта і шавлії, попереджаючи запальні захворювання порожнини рота.

Спрей для порожнини рота N-Zim-це зручний і дієвий помічник у догляді за порожниною рота. Спрей діє швидко, стало й ефективно. Спрей N-zim незамінний для людей, що знаходяться в постійному контакті з іншими людьми за специфікою своєї роботи. Компактні розміри флакона дозволяють постійно носити спрей з собою і використовувати в будь-який необхідний момент.

Основні властивості та показання до застосування:

  • Усуває неприємний запах і присмак
  • Запобігає виникненню зубного нальоту
  • Усуває запалення і кровоточивість ясен
  • Пом'якшує горло і слизові
  • Сприяє нормалізації мікроциркуляції і обмінних процесів в тканинах порожнини рота
  • Пофілактіка захворювань порожнини рота запального характеру (ангіна, ГРВІ)
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
4 (голосів: 6)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ