Головна : Новини

Зілляна фабрика Артлайф

, 18:09
0 2114

Зілляна фабрика Артлайф

Всім відомий вислів «російське богатирське здоров'я». Зараз рідкісна людина може похвалитися таким здоров'ям, але за часів наших предків воно було нормою, славилося по всьому світу, увійшло в прислів'я і приказки. Незважаючи на суворі погодні умови, тяжка щоденна праця, люди володіли величезним запасом здоров'я, який дозволяв освоювати нові землі, відбивати набіги, народжувати багато дітей і т.п. У чому ж було джерело цього легендарного здоров'я? Чому зараз ми не настільки міцні і не готові, найчастіше, протистояти негативним впливам ззовні? Втрачені найважливіші механізми адаптації, якими володіли наші предки. У слов'янській культурі існував особливий природний досвід здоров'я і зцілення, який будувався на основі побутових традицій і обрядів. Російська фізична культура, боротьба, кулачні бої, загартовування в ополонці, баня, традиції здорового харчування та вживання трав'яних зілля - все це становило систему здорового способу життя.

 
Сьогодні, як ніколи, актуальне пошук і розробка немедекаментозних способів підвищення стійкості організму до несприятливих факторів зовнішнього середовища, способів реабілітації після стресу, попередження передчасного старіння організму. Компанія «Артлайф» зібрала і вивчила ті знання, якими володіли наші предки, що дійшли до нас рецепти складання та використання трав'яних зборів - мистецтво збирання, заготівлі та застосування трав колись називалося зелейнічеством. Було ретельно відібрано краще екологічно чиста сировина для виготовлення унікальних продуктів, які разом складають систему адаптації організму.

 
Адаптація - основа здоров'я в сучасних умовах, тому дія продуктів з
ілляної фабрики направлено на посилення адаптаційних механізмів в різних умовах і ситуаціях і з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Яким чином можна врахувати всі можливі фактори та особливості організму? Як інноваційна компанія, «Артлайф» використання сучасні досягнення наукової думки для створення дійсно ефективної системи здоров'я. При розробці продуктів «зілляної фабрики» за основу були взяті традиційні рецепти зелейнічества в поєднанні з сучасним науковим підходом: сполучно-тканинної теорією біології та медицини А.А.Алексеева і класифікацією типів конституції М.В.Черноруцкого.

 
Тип конституції - це генетичний чинник, який визначає вихідний рівень здоров'я. Класифікація типів статури, по Черноруцкому, представлена ​​трьома типами: астенік, нормостенік, гіперстенік. Визначити тип конституції можна за формулою: зростання (см) - (маса (кг) + об'єм грудей в спокої (см)). Якщо отримана різниця більше 30 - тип конституції астенічний, якщо різниця менше 10 - гіперстенічна тип, якщо від 10 до 30 - нормостеніческій.

 
Кожен тип має схильності до певних захворювань, які можуть розвинутися під впливом несприятливих факторів. Необхідно коректувати стану, які можуть привести до розвитку захворювань. Зазвичай, це відбувається в періоди сезонних послаблень імунітету, після стресів, в ситуаціях особливого навантаження на організм. «Зелейние фабрика» пропонує формулу адаптації та підтримання здоров'я на кожен день:

«Сорокотравник» - основний продукт системи богатирського здоров'я, універсальна підтримка та профілактика захворювань для людей всіх конституційних типів. Це необхідна в сучасних умовах «ложка здоров'я і молодості» на кожен день.

 
Трави, що входять до складу цього продукту здавна приймалися в якості напоїв, у вигляді відварів і настоїв для підтримки здоров'я і профілактики різних захворювань. Препарат «Сорокотравник» виготовлений у вигляді пасти, ця консистенція сприяє максимальному засвоєнню корисних речовин організмом.

 
Щоденне тривале застосування забезпечує високу працездатність, підтримує функції імунної, серцево-судинної, нервової, ендокринної, травної, дихальної, лімфотіческіх, сенсорної, сечовидільної, репродуктивної систем і опорно-рухового апарату. Підвищується опірність організму різним захворюванням, несприятливому умов навколишнього середовища, розумової та фізичної навантажень, стресів. Рекомендується приймати «Сорокотравник» по 1 чайній ложці 2 рази на день щодня.

Настої-коректори: «Знатний», «Ладний» і «Добротний»: підходять для людей по типу конституції відповідно: астенік, нормостенік, гіперстенік. Дія настоїв направлено на підтримку систем організму в періоди сезонних загострень хронічних захворювань і корекцію схильності до захворювань у людей різних типів статури. Склад кожного настою ретельно підібраний з урахуванням особливостей того типу конституції, для якого він призначений. Рекомендується приймати настої-коректори курсами 2-3 рази в рік (або частіше).

Багато травники - ситуаційні коректори, які приймаються курсами 1 або більше разів на рік у ситуаціях, коли організм потребує особливої ​​підтримки.
 
Багато травник Цілющий - тонізуючий та адаптогенний засіб. Нормалізує роботу нервової системи. Застосовується при спортивних перевантаженнях, акліматизації, напруженої розумової, фізичної роботи, для відновлення після операцій, хвороб.

 
Багато травник Молодильний - загальнозміцнюючий засіб. Володіє унікальним ефектом омолодження організму в цілому, посилює природну красу, регулює роботу шлунково-кишкового тракту і печінки, сприяє очищенню від шлаків, токсинів. Застосовується після інтоксикації, хвороби, прийому антибіотиків, при появі зовнішніх ознак перевтоми, в'янення, при тривалому негативному впливі зовнішніх факторів

 
Багато травник Оберігальний - імуномоделюючого засіб. Підсилює функції адаптації до зовнішніх умов, підвищує опірність організму захворюванням. Застосовується в періоди загострення хронічних захворювань, підвищеного психо-емоційного і фізичного перенапруження.

 
Надалі асортимент продукції «
зілляної фабрики» буде доповнюватися відварами, косметикою для обличчя, волосся і тіла, засобами для лазні, функціональним харчуванням за традиційним російським рецептам (юшки, каші, напої тощо).

 
«
Зілляна фабрика» пропонує не просто систему продуктів, а систему здорового способу життя в цілому, заснованого на таких цінностях, як: знання і шанування своїх традицій, близькість до природи, щоденна турбота про здоров'я і довголіття своєму і своєї сім'ї, яка виявляється в правильному харчуванні, фізичної активності, гармонійних біоритми, вживанні натуральних трав'яних зілля.

 
У продаж надійшов каталог для споживачів з інформацією про філософію і продукції «
зілляної фабрики». Найближчим часом відбудеться розсилка відеозапису вебінару за участю заступника директора компанії з науки А.А. Вековцева, наукового консультанта компанії Н.В. Шилової та представника відділу маркетингу. Буде представлена ​​докладна інформація про спеціальні інструментах продажу «зілляної фабрики», які дозволять залучити до теми традиційного здорового способу життя якомога ширшу аудиторію і підвищити рівень продажів.

 
Доброго здоров'я!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ