Головна : Новини

Love Master та Fleure-de-femme

, 12:04
0 2851

БАД «Love Master» для чоловіків і інтим гель-змазка «Fleure-de-femme» для жінок.

Існує легенда, що чоловіки родом з Марса, а жінки - з Венери. Непереборна сила тягне нас один до одного, ця сила - любов!

Гармонійні стосунки між чоловіком і жінкою - запорука щастя і душевного рівноваги партнерів. Гармонія відносин народжується з благополуччя в інтимній сфері, яке визначає внутрішню енергію пари, створює цілісність двох начал на самому глибокому рівні.

В результаті впливу на організм стресів, хвороб, наслідків неправильного харчування, розумового і фізичного перевтоми - благополуччя самої важливої ​​сфери людських відносин стає дуже тендітним і гармонія порушується. Як уникнути цього?

Формула міцних інтимних відносин є, ми знайшли її і готові поділитися! БАД «Love Master» для мужчин и интим гель-смазка «Fleure-de-femme» для женщин.">Представляємо вам нову лінію продуктів «Формула любові»: в яку увійшли БАД «Love Master» для чоловіків і інтим гель-змазка «Fleure-de-femme» для жінок.

«Love Master» («Лав Майстер») - відрізняється від інших фітопрепаратів подібної дії унікальним поєднанням п'яти найсильніших рослинних стимуляторів еректильної функції: корінь Тонгкат Алі (еврікоми длиннолистная), кора йохимбе, горянка, женьшень, кора африканської сливи (Піджеум). Ці рослини давно відомі в країнах зростання своїм потужним впливом на чоловічий організм, що забезпечує поліпшення чоловічого здоров'я в цілому і підвищення статевого потягу зокрема.

тестостерона, повышает половое влечение, нормализует кровообращение в мужских половых органах, улучшает эректильную функцию, усиливает чувственные ощущения.">Фітопрепарат «Лав Майстер» підвищує життєвий тонус і адаптаційні резерви чоловічого організму, стимулює вироблення тестостерону, підвищує статевий потяг, нормалізує кровообіг в чоловічих статевих органах, покращує еректильну функцію, посилює чуттєві відчуття.

Сексуальна повноцінність для чоловіків - найважливіша складова здоров'я, успішності, високої самооцінки. тестостерона.">Впевненість у собі, лідерські якості, цілеспрямованість, фізична витривалість - все це ознаки загального чоловічого здоров'я, зокрема, достатнього рівня тестостерону.

Тестостерон, його ще називають «гормоном переможців» - головний чоловічий гормон, протягом усього життя він підтримує статевий потяг, потенцію, м'язову і кісткову масу. тестостерона недостаточно, то мужской тип поведения меняется, мужчина не может выполнять отведенную ему природой активную роль, как в отношениях с женщиной, так и в социуме.">Якщо тестостерону недостатньо, то чоловічий тип поведінки змінюється, чоловік не може виконувати відведену йому природою активну роль, як у відносинах з жінкою, так і в соціумі.

В залежності від бажаного результату рекомендується разовий або курсової прийом. Для посилення сексуальних відчуттів, підвищення потенції, надання впевненості перед важливим побаченням досить прийняти 1-2 капсули за годину до близькості. При тривалому утриманні, при нерегулярному статевому житті, при слабкій нетривалої ерекції, для підвищення загального тонусу і потяги - рекомендується курсовий прийом препарату. Кількість курсів на рік визначається індивідуально.

«Fleure-de-femme» («Квітка жінки») - інтим гель-змазка, унікальний засіб для посилення плотських відчуттів і досягнення оргазму під час близькості, сприяє поліпшенню кровообігу і лімфообігу в області малого тазу, завдяки чому у жінки не відбувається застою рідин , який є однією з головних причин виникнення хронічних гінекологічних і онкологічних захворювань.

Проблема недостатньої зволоженості слизових оболонок призводить до зниження статевого потягу, і як наслідок, до захворювань статевої сфери. «Квітка жінки» містить активні компоненти (екстракти цетрарии і ромашки, алое вера, молочна кислота, пропіленгліколь, целюлоза) забезпечують фізіологічний рівень PН, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори, мають протизапальну дію, прискорюють загоєння мікротріщин.
Особливо цінне оздоровчий вплив на організм надає L-аргінін, що входить до складу гелю. Ця амінокислота, необхідна для синтезу статевих гормонів, з віком (після 30-35) перестає вироблятися в організмі в достатній кількості. Дефіцит L-аргініну може призвести до різних порушень як у жінок, так і у чоловіків. Засвоєння L-аргініну відбувається тільки через слизову.

L-аргінін сприяє профілактиці захворювання жіночої репродуктивної системи, відсуває раннє настання клімаксу, згладжує прояви настав клімаксу, стабілізує менструальний цикл, підвищує сексуальність і чутливість жінки.

Сприяє нормалізації функції бартолінових залоз, що виробляють мастило. Постійне оновлення мастила перешкоджає розмноженню мікроорганізмів в піхві, тим самим, запобігаючи виділення, свербіж, неприємний запах.

Регулярне використання «Формули кохання» зробить відносини між чоловіком і жінкою більш романтичними і пристрасними, додасть велику чуттєвість близькості, створить сексуальну гармонію між партнерами.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ