Головна : Новини

Pole Dance для початківців: Як вибрати свій напрямок?

, 13:45
0 692

пол денсМи живемо в цікавому світі, коли одні люди створюють тренди та атмосферу таємничості навколо своєї особистості, а інші їм слідують. Це актуально для практично всіх напрямків людської діяльності - література, театр, танці. Велика проблема, з якою стикаються новачки на старті своєї кар'єри - це спроби наслідувати обраним кумирам, зневажливо ставлячись до почуття стилю, нехтуючи талантом і своїми бажаннями.

Pole Dance

Це актуально для різних напрямків танцю - починаючи балетною школою і закінчуючи Pole Dance. На даному етапі розвитку в пол денс немає якихось непорушних, усталених правил, канонів і основ. Перед нами свіжий, незаїжджений та дійсно унікальний напрямок, який переживає період свого становлення.

Наприклад, для такого напрямку, як пол денс екзотик актуальні наступні якості:

  • Виняткова грація рухів.
  • Пристрасть темпераменту.
  • Екзотичні елементи танцю.
  • Свобода творчої фантазії.
  • Тонке відчуття стилю.

Це основні канони танцювального напрямку, однак, на практиці відтінків тут набагато більше - спорт, жіночність, гармонія. Хтось вважає, що в даному напрямку навіть є циркова акробатика - запевняємо вас, навіть одного разу відвідавши в Києві Pole dance студію "Heaven", ви зможете переконатися, що ця думка недалеко пішла від істини.

Напрямки Пол Денс

Сьогодні Pole Dance для початківців дуже популярний танцювальний бренд. Який, в свою чергу, поділяється на кілька напрямків:

  1. Спорт пол - ритмічні рухи та складні трюки.
  2. Екзотик пол - граціозні, ніжні та повільні рухи.
  3. Арт пол (від англійського слова artistic) - справжня танцювальна постановка.

Дійсність дуже мінлива - ми живемо в світі, де в Pole Dance зустрічаються, схрещуються і химерно переплітаються найнесподіваніші напрямки. Тут і циркова акробатика, згадана нами вище, і навіть брейк данс, який, здавалося б, лежить десь в паралельному всесвіті. Але все це живе своїм життям - з'являється індивідуалізм, родзинка, нові тренди та навіть течії.

Повертаючись до початку нашої статті, застерігаємо вас від надмірного наслідування та хаотичних пошуків «свого» напряму. Якщо ви досягли успіху в одному стилі, зовсім необов'язково, що вам вдасться піднятися до таких же висот в суміжному напрямку.

Висновки

Кожен з нас індивідуальний і розвивати свої вміння, таланти та якості можна лише до певного моменту. Приймайте себе такою, якою ви є, а тренери Pole dance студії "Heaven" стануть вашими надійними провідниками та вірними помічниками в чарівному світі танців на пілоні.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ