Головна : Новини

Яку вибрати бігову доріжку

, 11:44
0 2012

Сучасні люди все більше часу проводять на сидячій работі і ведуть малоактивний спосіб життя. У зв'язку з цим фактором лише не багато, хто піклується про струнку фігуру і здоров'я організму, регулярно відвідують фітнес центри та тренажерні зали. Але це займає досить багато часу, тому простіше всього організувати невеликий спортивний куточок у себе вдома. І, як правило, там обов'язково повинна прісутствовать бігова доріжка.

Бігова доріжка позитивно впливає на серцево-судинну систему, дихальну систему і тримає в тонусі переважна кількість груп м'язів. Але яку краще вибрати бігову доріжку, знають небагато. Їх існує два основних типи - механічне та електричне, а більш детально розглянемо кожну з разновідностей нижче.

Механічна бігова доріжка є простою в експлуатації і має відносно невисоку вартість. Тут приводом служить сам біжить людина. Вона має невелику вагу, а навантаження регулюється шляхом збільшення кута робочого полотна. Але на ній складно отримати задовільний результат, так кадо чим більше стомлюється бігун, тим повільніше переміщається полотно, що істотно знижує ефективність.

Електричну ж бігову доріжку приводить в дію електромотор. І вона вже має бортовий комп'ютер, за допомогою якого можна регулювати навантаження. Така бігова доріжка, має вартість вище, а у елітнихмоделей бортовий комп'ютер здатний сам регулювати навантаження, що біжить в залежності від його пульсу.

Купити бігову доріжку можна в магазині спортивного інвентарю, або на сайті. Даний інтернет магазин готовий запропонувати велику кількість бігових доріжок в залежності від потреб клієнтів і цінового діапазону.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ