Головна : Новини

Трансфер фактори: як завжди бути здоровим

, 20:37
0 1793

Несприятлива екологічна ситуація, постійні стреси, незбалансоване харчування все частіше негативно позначаються на людському здоров'ї. Число людей, що страждають імунними захворюваннями, прогресує. А адже імунітет — це природний захист нашого організму від шкідливих мікробів, бактерій і вірусів. Як зміцнити своє здоров'я? Чи існує препарат комплексної дії, який мігб підвищити рівень імунітету і зробити благотворний вплив на основні системи органів людини? Сучасний рівень розвитку медицини дозволив вченим винайти такий типів препаратів. Ними стали.

За своєю сфері дії ці речовини є імуномодуляторами. Основні компоненти — це концентрат білківих молекул, одержуваних з молозива корів і жовтків курячих яєць. Виготовлені з натуральних компонентів, відомих своїми корисними властивостями, імуномодулятори легко засвоюються і не мають побічних ефектів.

являє собою ідеальну формулу для зміцнення імунітету. Склад препарату включає в себе екстракти соєвих бобів, харчові дріжджі, а також цілий комплекс природних енерготоніків. Серед них: лимон, гель алое вера, листя маслини європейської, гриб шиітаке. Збалансований комплекс робить ефективнішою основну схему лікування, оскільки прискорює дію всіх груп ліків.

Іншим різновидом імуномодуляторив є, отримані про нього, кажуть про позитивну динаміку при лікуванні та зміцненні серцево-судинної системи. Зміцнюючи стінки судин, вітаміни А, Е, С, суміш екстракту глоду і листа гінкго дволопатевого знижують ризик інсультів та інфарктів.

Залишайтеся здоровими і подаруйте здоров'я своїм близьким!

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ