Головна : Новини

Неоколаген Артро

, 20:19
0 2988

Неоколлаген Артро

Колаген - це унікальний за амінокислотним складом білок, який є будівельним матеріалом для зв'язок, сухожиль, суглобів нашого організму, забезпечує міцність і еластичність тканин і органів. Колаген є каталізатором у процесі синтезу білків, від якого залежить здатність організму відновлювати свої ресурси.

З віком здатність організму природним чином виробляти свій колаген сповільнюється, і це стає очевидним станом шкіри, хворобливих відчуттів в суглобах, загального занепаду сил. При прогресуючому дефіциті колагену виникають серйозні проблеми опорно-рухової системи: підвищена ламкість кісток, остеопороз, захворювання суглобів, артрити і артрози. Також погіршується стан шкіри: вона втрачає свою еластичність, стає збезводненої і менш пружною.

Сам білок колаген погано засвоюється, тому для його використання в харчових продуктах і БАД була розроблена спеціальна форма - гідролізат колагену. При ферментативному гідролізі колагену його молекула розщеплюється і стає більш активною і биодоступной.

Неоколлаген Артро - високоефективний напій з високим вмістом гідролізату колагену сприяє зміцненню сполучної тканини, покращує рухливість суглобів і зв'язок. Продукт буде незамінний в раціоні людей, що активно займаються спортом або важкою фізичною роботою, людей з надмірною масою тіла, а також для профілактики вікових змін суглобів. Рідка форма продукту забезпечує більш швидке і ефективне поєднання засвоєння біологічно активних речовин.

1 порція напою містить добову дозу колагену (5 г)!

Основу напою Неоколлаген Артро становить гідролізат колагену - збалансована форма білка колагену, ідентична за своїми параметрами складу клітин сполучної тканини. Гідролізат колагену нормалізує обмін і активізує вироблення фізіологічного типу колагену, прискорює процеси загоєння хрящової тканини, збільшує щільність кісткової тканини, покращує живлення і сприяє відновленню сполучної тканини. Оригінальна технологія гідролізу колагену дозволяє зберегти всі амінокислоти колагену в природному співвідношенні, а значить, забезпечує ефективність продукту, його максимальне засвоєння і проникнення.

До складу Неоколлагена Артро також входять:

• Кальцій, який складає основу кісткової тканини і активізує діяльність найважливіших ферментів.
• Аргінін, який сприяє поліпшенню кровотоку в м'язах і збільшує швидкість відновлення пошкодженої кісткової тканини.
Вітаміни, які забезпечують правильний синтез колагену і кальцію.

Неоколаген Артро сприяє:

• зміцненню опорно-рухового апарату
• зміцненню структури сполучної тканини
• регенерації хрящових поверхонь
• збереження рухливості суглобів

Неоколаген Артро рекомендується:

• При інтенсивних заняттях спортом
• При важкій фізичній роботі
• При сидячій роботі
• При надмірній масі тіла
• У літньому віці

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ