Главная : Новости

Антивікове обгортання або як уповільнити старіння шкіри

, 18:58
0 395

Омолоджуюче обгортанняЗберегти молодість і красу - це, мабуть, заповітна мрія кожної жінки. Вікові зміни найбільше проявляються в зниженні тонусу шкіри, втрати її еластичності, нестачі вологи. Через це тіло виглядає в'ялим і, на жаль, старим. Але ми цього не допустимо! Сьогодні ми розповімо вам про антивікове обгортання тіла, яке допоможе привести шкіру в порядок і значно поліпшити її тонус і еластичність. До речі, засоби для антивікового обгортання ви можете придбати в інтернет-магазині: http://algalux.ru/category_24.html.

Омолоджуюче обгортання для тіла

Отже, коли мова йде про профілактику старіння або вже наявні вікові зміни, то доводиться працювати з такими ознаками, як сухість, в'ялість шкіри, нерівність рельєфу, відсутність пружності та еластичності. Поліпшити стан і дійсно омолодити шкіру можна за допомогою бандажних обгортань.

Виконувати процедури необхідно курсами з періодичністю один-два дні. Кількість процедур варіюється від 6 до 15. Так, з її допомогою можна змоделювати фігуру і попрацювати з рельєфом шкіри. Так зване антивікове обгортання дає хороший результат за рахунок створення ефекту лазні.

Бандажне обгортання - це СПА-процедура, яка триває від години до півтора, і її можна виконувати не тільки в салоні, але і вдома. Сьогодні можна легко купити спеціальну косметику, призначену саме для антивікового бандажного обгортання. Вона, до речі, набагато багатша за кількістю компонентів, ніж, наприклад, косметика для антицелюлітного обгортання, тому що в даному випадку йде боротьба з декількома проблемами одночасно.

Це обгортання добре не тільки жінкам після 40 років, але і дівчатам більш молодого віку. Наприклад, приїхавши з відпустки, шкіра зневоднена, і її необхідно наситити в короткий термін. У цьому випадку досить відвідати 1-2 процедури - це буде своєрідний експрес-курс відновлення.

Отже, для проведення процедур вам знадобиться:

  • спеціальний гель для просочення (продається вже готовий);
  • одноразові або багаторазові еластичні бинти;
  • проста харчова плівка;
  • щось тепле: ковдра або одяг.

Процедура обгортання складається з декількох етапів:

  • інтенсивне очищення шкіри за допомогою скрабу чи пілінга. Це дуже важливий етап, не пропускайте його;
  • змочування бинтів в спеціальному лосьйоні і нанесення їх на тіло;
  • далі вам необхідно обмотатися харчовою плівкою і укутати в щось тепле на 40-50 хвилин. У цей момент краще спокійно полежати і гарненько розслабитися. Послухайте приємну музику, запаліть свічки. Хороше розслаблення - це 50 % успіху;
  • завершальним етапом є нанесення крему, який сприяє кращому всмоктуванню лосьйону. Це може бути антицелюлітний крем або звичайний зволожуючий.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 35)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ