Главная : Новости

Яке протезування зубів краще?

, 17:20
0 472

протезування зубівПри виборі типу зубних протезів важливо враховувати не тільки якість і вартість, але також індивідуальні особливості організму. Забудьте про дискомфорт! Новітні зубні протези вимагають мінімум догляду і максимально ідентичні натуральним зубам.

Сьогодні стоматологія пропонує різноманітні методи протезування зубів. В ціну протезування зуба входить: робота лікаря, матеріали, обстеження на спеціальному обладнанні та інше. Ціни на один зубний протез «під ключ» можуть коливатися в межах 5000 - 50 000 рублів. Такий величезний розкид обумовлений не тільки різницею в матеріалах і технологіях, а й позиціонуванням клініки на ринку.

Елітні клініки, що працюють в преміальному сегменті, використовують саме дороге устаткування і орендують приміщення в місцях ділової активності - вже тому вартість лікування в них не може низькою. Однак ексклюзивні умови обслуговування необхідні далеко не всім, і найчастіше ваші проблеми зможе вирішити просто хороша клініка середньої категорії, де працюють досвідчені і сумлінні лікарі. З цієї причини негайно відкидати найдешевші варіанти не варто. У багатьох клініках Самари, наприклад, denterum.ru - практикуються акції і знижки на протезування, що дозволяє отримати гарне медичне обслуговування за невеликі гроші.

Сучасні технології та види протезування зубів

Сучасне протезування зубів - це в першу чергу повне обстеження пацієнта за допомогою сучасного обладнання. Чим повнішою буде первісна картина стану ротової порожнини, тим кращий результат можна гарантувати. Необхідний мінімум - це рентгенологічне обстеження, яке може вам запропонувати практично будь-яка клініка. Краще уявлення про стан вашої ротової порожнини дадуть методики, при яких інформація зчитується за допомогою спеціального датчика і виводиться на комп'ютер у вигляді тривимірної моделі. Після обстеження вибирається вид протезування і призначаються відповідні підготовчі процедури по санації ротової порожнини. Знімний або незнімний протез повинен бути встановлений тільки на правильно оброблене місце, щоб виключити виникнення інфекцій та інших ускладнень.

Види протезування:

  • Бюгельне. Це протезування (походить від німецького слова «бюгель» - дуга) є одним із найпопулярніших в даний час в силу фінансової доступності і різних варіантів його кріплення, якими можуть бути: кламмери (металеві гачки), аттачменти (подвійні кріплення), телескопічні коронки;
  • Нейлонове. Це протезування прийшло на зміну зйомним жорстким пластиковим протезам;
  • Незнімне. Такі протези є більш дорогими, оскільки мова йде про більшу міцність і більш високу біологічну сумісність матеріалів з організмом. До варіантів незнімного протезування зубів відносяться: вкладки і вініри (люмініри), зубні коронки, мостовидні протези, зубні імплантати.

В основному, ціни на коронки і імплантати в залежності від матеріалів і категорії стоматологічної клініки коливаються в наступних межах:

  • коронка (метал): 1 000 - 16 000 рублів;
  • коронка (металокераміка): 8 000 - 40 000 рублів;
  • коронка (кераміка): 18 000 - 50 000 рублів;
  • імплантат (з установкою): 25 000 - 75 000 рублів.

Майте на увазі, що протезування проходить в кілька стадій, і вам також будуть потрібні тимчасові коронки вартістю 1000 - 1500 рублів.

Яке протезування зубів краще?

Вибір способу протезування зубів залежить від фінансових можливостей і конкретного клінічного випадку. Тому визначити, який вид протезування для вас краще, зможе тільки кваліфікований лікар-стоматолог. Новітнє протезування, яке вирішило проблеми ваших знайомих і родичів, може не підійти особисто вам, тому сліпо покладатися навіть на самі похвальні відгуки не варто, принаймні, без ґрунтовної консультації у ортопеда і імплантолога.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ