здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Яке протезування зубів краще?

Липень 14 2016

При виборі типу зубних протезів важливо враховувати не тільки якість і вартість, але також індивідуальні особливості організму. Забудьте про дискомфорт! Новітні зубні протези вимагають мінімум догляду і максимально ідентичні натуральним зубах.

Сьогодні стоматологія пропонує різноманітні методи протезування зубів. В ціну протезування зуба входити: робота лікаря, матеріали, обстеження на спеціальному обладнанні та інше. Ціни на один зубний протез «під ключ» можуть коливатися в межах 5000 - 50 000 рублів. Такий величезний розкид обумовлений не тільки різницею в матеріалах і технологіях, а й позиціонуванням клініки на ринку.

Елітні клініки, що працюють в преміальному сегменті, використовують саме дорозі устаткування і орендують приміщення в місцях ділової активності - вже тому вартість лікування в них не може низькою. Однак ексклюзивні умови обслуговування необхідні далеко не всім, і найчастіше ваші проблеми зможе вирішити просто хороша клініка середньої категорії, де працюють досвідчені і сумлінні лікарі. З цієї причини негайно відкидати найдешевші варіанти не варто. У багатьох клініках Самарі, наприклад, - практикуються акції і знижки на протезування, що дозволяє отримати гарне медичне обслуговування за невеликі гроші.

Сучасні технології та види протезування зубів

Сучасне протезування зубів - це в першу чергу повне обстеження пацієнта за допомогою сучасного обладнання. Чим повнішою буде первісна картина стану ротової порожнини, тим кращий результат можна гарантувати. Необхідний мінімум - це рентгенологічне обстеження, яке може вам запропонувати практично будь-яка клініка. Краще уявлення про стан вашої ротової порожнини дадуть методики, при яких інформація зчитується за допомогою спеціального датчика і виводиться на комп'ютер у вигляді тривимірної моделі. Після обстеження вибирається вид протезування і призначаються відповідні підготовчі процедури з санації ротової порожнини. Знімний або незнімний протез повинен бути встановлений тільки на правильно оброблене місце, щоб виключити виникнення інфекцій та інших ускладнень.

Віді протезування:

  • Бюгельне. Це протезування (походить від німецького слова «бюгель» - дуга) є одним із найпопулярніших в даний час в силу фінансової доступності і різних варіантів його кріплення, якими можуть бути: кламмери (металеві гачки), аттачменти (подвійні кріплення), телескопічні коронки;
  • Нейлонове. Це протезування прийшло на зміну зйомним жорстким пластиковим протезів;
  • Незнімне. Такі протези є більш дорогими, оскільки мова йде про більшу міцність і більш високу біологічну сумісність матеріалів з організмом. До варіантів незнімного протезування зубів відносяться: вкладки і вініри (люмініри), зубні коронки, мостовидні протези, зубні імплантати.

В основному, ціни на коронки і імплантати в залежності від матеріалів і категорії стоматологічної клініки коливаються в наступних межах:

  • коронка (метал): 1 000 - 16 000 рублів;
  • коронка (металокераміка): 8 000 - 40 000 рублів;
  • коронка (кераміка): 18 000 - 50 000 рублів;
  • імплантат (з установки): 25 000 - 75 000 рублів.

Майте на увазі, що протезування проходити в кілька стадій, і вам також будуть потрібні тимчасові коронки вартістю 1000 - 1500 рублів.

Яке протезування зубів краще?

Вибір способу протезування зубів залежить від фінансових можливостей і конкретного клінічного випадку. Тому визначити, який вид протезування для вас краще, зможе тільки кваліфікований лікар-стоматолог. Новітнє протезування, яке вирішило проблеми ваших знайомих і родичів, може не підійти особисто вам, тому сліпо покладатися навіть на самі похвальні відгуки не варто, принаймні, без ґрунтовної консультації у ортопеда і імплантолога.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Утеплення фасаду: головні... Естетична медицина: що це... 
Переглядів: 202
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен