Главная : Новости

Що собой представляє квітковий чай

, 15:51
0 447

квітковий чайОдним з самих поширених і популярних у світі видів напоїв, без сумніву, є чай. Його назва походить з давнього китайського діалекту. На батьківщині цього напою - в Китаї - чаювання є цілим мистецтвом.

З кулінарної точки зору, чаєм називають напій, в основі якого знаходяться заварені і настояні листя чайної рослини. Чорний, зелений, білий, жовтий і червоний чай по праву вважаються класичними сортами цього ароматного напою.

Нерідко крім самого чайного листя, чай в своєму складі містить різноманітні суцвіття або запашні трави. Такі знамениті напої, як ройбуш і каркаде прийнято називати чаєм, хоча в їх складі немає жодного натяку на присутність чайного листа.

Квітковий чай

Величезною популярністю користується категорія трав'яних і квіткових чаїв - напоїв, які насправді більшою мірою є настоями.

Отже, квітковий чай. Зрозуміло, що чайного листя в ньому немає, проте не дивлячись на це, для даного напою характерні практично всі властивості, які притаманні класичному чаю. До речі, придбати квітковий чай ви можете в інтернет-магазині: openfito.ru.

Сьогодні відомо кілька різновидів квіткових чаїв, що володіють чудовим смаком і ароматом. До них відносяться: чай з квіток хризантеми, ромашковий чай, чай з липи, жасминовий чай, чай з квітів османтуса, чай з бузини, чай з жасмину, лавандовий чай, а також чай з троянди. Крім цього, іноді під квітковими або трав'яними чаями розуміють ароматну суміш чорного або зеленого сорту чаю з додаванням різних квітів.

Зараз у продажу представлений широкий асортимент видів квіткових чаїв - тому кожен бажаючий зможе без проблем вибрати найбільш підходящий для себе варіант.

Корисні властивості

Кожен з квіткових чаїв - по своєму неповторний і унікальний. Без сумніву, це дуже шляхетний і вишуканий напій, який відрізняється чудовими смаковими і ароматичними характеристиками. Однак, чудовий смак квіткового чаю - це далеко не єдина його перевага. Такі сорти чаїв є ще й дуже корисними для здоров'я. Залежно від свого складу, квітковий чай може надавати тонізуючий або релаксуючий вплив. Крім того, різні види квіткових чаїв рекомендують вживати з метою зміцнення імунної системи, захисту від серцево-судинних захворювань, а також поліпшення функціонування органів, що беруть участь в процесі травлення.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 48)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ