Главная : Новости

Чому рози це найкращий подарунок на День Святого Валентина

, 22:29
0 703

рощаСвіт повний квітів. Відвідайте будь-який ботанічний сад або квіткову виставку, і ви будете вражені різноманіттю видів і сортів. Квіти бувають найрізноманітніших форм і забарвлень. Деякі з них вражають своїм найтоншим ароматом. Інші настільки ніжні, що до них страшно доторкнутися. І всі вони приголомшливо красиві!

Проте королевою цього царства по праву вважають розу. Її люблять у всьому світі і, як правило, вважають за краще дарувати жінкам і дівчатам на День святого Валентина. Ви ніколи не задавалися питанням, чому саме рожеві букети воліють все закохані?

Селекціонери створили безліч сортів дивно різноманітних відтінків, але все-таки саме темно-червона роза була і залишається символом любові в усіх країнах. Можливо, існують різні причини, але ми вирішили поділитися з вами своїми думками.

Давайте спочатку подумаємо про вибір кольору. Всі відтінки мають своє значення. Темно-червоний це колір крові, серця і вогню. Він асоціюється з енергією і пристрастю. Червоний означає любов, також як білий - чистоту і святість.

А чому саме Роза?

Звичайно ж, вона елегантна і досконала. Підносячи дівчині розу, ви як би порівнюєте їх красу, підкреслюєте, як вони схожі і доповнюють одна одну. Крім того, на стеблі вона має шипи. Ця квітка відмінно символізує все наше життя. Прекрасні ніжні пелюстки нагадують нам солодку сторону життя, а шипи, що охороняють цю красу, показують, що неможливо постелити ложе з пелюсток, минувши колючки.

Якщо ви хочете продемонструвати дівчині свою любов, купіть їй букет 51 роза, до речі, зробити це можна в інтернет-магазині: http://умныецветы.рф/. До букету можна прикласти послання, в якому ви опишіть свої почуття. Постарайтеся написати дійсно романтичну записку. Як вам така ідея?

Можливо, саме через свій символізм, роза - це кращий вибір на День святого Валентина. Більш того букет із роз ви можете подарувати своїй другій половинці і просто так, без будь-якого приводу - це буде справжнім доказом вашого кохання.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ