Головна : Новини

Чому рози це найкращий подарунок на День Святого Валентина

, 22:29
0 263

Світ повний квітів. Відвідайте будь-який ботанічний сад або квіткову виставку, і ви будете вражені різноманіттю видів і сортів. Квіти бувають найрізноманітніших форм і забарвлень. Деякі з них вражають своєю найтоншим ароматом. Інші настільки ніжні, що до них страшно доторкнутися. І всі вони приголомшливо красиві!

Проте королевою цього царства по праву считают троянду. Її люблять у всьому світі і, як правило, считают за краще дарувати жінкам і дівчатам на День святого Валентина. Ви ніколи не задавалися питанням, чому саме рожеві букети воліють всі закохані?

Селекціонери витворили безліч сортів дивно різноманітних відтінків, але все-таки саме темно-червона троянда була і залишається символом любові в усіх країнах. Можливо, існують різні причини, але ми вирішили поділитися з вами своїми думками.

Давайте спочатку подумаємо про вибір кольору. Всі відтінки мають своє значення. Темно-червоний це колір крові, серця і вогню. Він асоціюється з енергією і пристрастю. Червоний означає любов, також як білий - чистоту і святість.

А чому саме Троянда?

Звичайно ж, вона елегантна і досконала. Підносячи дівчині троянду, ви як би порівнюєте їх красу, підкреслюєте, як вони схожі і доповнюють одна одну. Крім того, на стеблі вона має шипи. Ця квітка відмінно сімволізує все наше життя. Прекрасні ніжні пелюстки нагадують нам солодку бік життя, а сичи, що охороняють цю красу, показують, що неможливо постелити ложе з пелюсток, минувши колючки.

Якщо ви хочете продемонструвати дівчині свою любов, купіть їй букет , до речі, зробити це можна в інтернет-магазині: http://умныецветы.рф/. До букету можна прикласти послання, в якому ві опишіть свої почуття. Постарайтеся написати дійсно романтичну записку. Як вам така ідея?

Можливо, саме через свій символізм, троянда - це кращий вибір на День святого Валентина. Більш того букет із троянд ви можете подарувати своїй другій половинці і просто так, без будь-якого приводу - це буде справжнім доказом вашого кохання.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ