Главная : Новости

20-футовий контейнер

, 14:14
0 2044
Компактне і зручне зберігання, безпечне транспортування вантажів - все це може бути забезпечено лише за умови правильного вибору типорозміру контейнерного обладнання. Купуючи контейнери в компанії «Контейнер консалтинг», Вам доведеться зіставити обсяги майбутніх вантажоперевезень, особливості вантажів з розмірами цього контейнера.
Як правило, клієнти, які вирішили купити 20 футові контейнери в СПб, звертаються за порадою до наших консультантів з тим, щоб зробити максимально вдалу покупку. При спілкуванні з покупцем консультант з'ясовує всі ключові моменти, що стосуються подальшої експлуатації контейнера. На підставі отриманої інформації фахівець має можливість дати рекомендації не тільки щодо оптимальної моделі контейнера. Також консультант дасть Вам вичерпні інструкції, що стосуються особливостей подальшого використання даного обладнання, що дозволить уникнути непорозумінь через неправильне поводження з цією транспортировочной тарою.
Конкурентоспроможна ціна на 20 футові контейнери робить співпрацю з нами перспективним і вигідним. А якщо врахувати наявність знижок для постійних клієнтів, що мають можливість купити 20 футові контейнери по максимально низькій вартості, доводів на користь звернення в нашу компанію стає ще більше. З нами придбати контейнер 20 в Санкт -Петербурзі і доставити його до місця призначення не складе для Вас ні найменшої проблеми!
На даний момент продаж рефрижераторних контейнерів переживає підйом, і це зрозуміло, адже потреби ринку ростуть, і тільки надійний і місткий рефконтейнер здатний забезпечити якісну доставку широкої номенклатури вантажів. Це обладнання відрізняється високим ступенем універсальності, може використовуватися не тільки для охолодження, але і для обігріву вантажу, що актуально при перевезенні товарів в різні кліматичні зони і в різний час року.
Також рефрижераторні контейнери нерідко застосовуються в якості складу, що дозволяє економити кошти на придбанні спеціалізованого холодильного обладнання.
Оскільки продаж рефконтейнеров здійснюється з урахуванням усіляких потреб споживачів, вартість цього холодильного обладнання може істотно відрізнятися. Від чого ж залежить ціна на рефконтейнер? Вартість рефрижераторного контейнера формується на основі таких факторів, як:
  • цінова політика виробника;
  • тип охолоджувальної установки;
  • габарити;
  • рк випуску;
  • технічний стан;
  • наявність додаткових опцій і ін
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 85)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ