Главная : Новости

Відпочинок на о. Хайнань

, 13:27
0 2129

Хайнань підійде і для романтичної подорожі, і для відпочинку з дітьми. За першокласним відпочинком на острові Хайнань знаючі туристи їдуть в бухту Ялунвань. Тут престижні готелі і самий захоплюючий дайвінг по кораловому королівству, можна заглянути в підводні гроти і печери. Купуючи тури в Китай і вирушаючи на узбережжі Хайнань в готелі бухти Ялунвань, ви можете розраховувати на тихий сімейний відпочинок. Крім того, тут можна влаштувати справжнє свято живота і спробувати різну місцеву смакоту з риби і морепродуктів.

У затоці Санья, поблизу якого розташований однойменний містечко, тут хороші пляжі, але вони не належать готелям. Зате готелі розташовують чудовими спа- центрами і власними термальними джерелами. У Саньє шумно і багатолюдно, нічне життя дуже різноманітна - ця курортна зона більше підходить для активної молоді. Любителям серфінгу більше подобається відпочивати в Дадунхай, а ось Саньяван є молодим курортом, тому тут не так багато людей, а й облаштований він ще не на всі 100%.

Тури на острів Хайнань з Москви забезпечать умиротворений і розслабляючий відпочинок і дозволять повністю відволіктися від суєти великого міста. Вельми зручний і популярний серед туристів тур з острова Хайнань в Гонконг, який об'єднує в собі відпочинок на острові і знайомство з Маленьким драконом, так називають Гонконг азіати.

Пам'ятки о. Хайнань

У столиці острова, Хайкоу, можна подивитися кумирні 5 -ти шляхетних чоловіків, в якій колись відбували заслання чиновники, дерзнувшие послухатися імператора. У гірському містечку Тунжа знаходиться Етнографічна село, що знайомить туристів з побутом древнього Китаю.

Великий інтерес представляють природні пам'ятки. Вулкан Ма Ань - входить до числа найвідоміших вимерлих вулканів світу. Гарячі джерела Гуантань - в найгарячіших джерелах температура води досягає +90 градусів. Долина унікальних гарячих джерел Сінлун - її оточують кокосові гаї, а також чайні і кавові плантації, вода в джерелах досягає температури +65 градусів. Гора острова Дуньшань - природа зібрала тут колекцію химерних масивних каменів. У кожного каменю є ім'я і опис, занесене в спеціальний каталог. Музей раковин - тут представлено безліч різноманітних раковин, піднятих з глибин тропічних морів.

Клімат о. Хайнань

На острові майже не буває поганої погоди. У середньому річна температура повітря тримається на рівні +24 градусів, а води +26 градусів. Переважно планувати відпочинок в Китаї на пляжах Хайнань в період грудень - травень, бо в червні та липні часто йдуть дощі. І вже точно, не варто їхати сюди в жовтні або на початку листопада, інакше ви ризикуєте стати свідком тайфуну. Хоча, є на острові місця, яким тайфуни не загрожують - це Ялунвань і Дадунхай.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 95)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ