Головна : Новини

Відпочинок на о. Хайнань

, 13:27
0 627

Хайнань підійде и для романтичної подорожі, и для відпочинку з дітьми. За першокласнім відпочінком наострові Хайнань знаючі туристи їдуть в бухту Ялунвань. Тут престижні Готелі и самий захоплюючій дайвінг по Кораловий королівству, можна заглянути в Підводні гроти и печери. Купуючі тури в Китай и вірушаючі на узбережжі Хайнань в Готелі бухти Ялунвань, ві можете розраховуваті на тихий сімейний відпочинок. Крім того, тут можна влаштуваті справжнє свято живота и спробуваті різну місцеву Смакота з риби и морепродуктів.

У затоці Санья, поблизу которого розташованій однойменній містечко, тут хороші пляже, но смороду НЕ належати Готель. Зато Готелі розташовують чудовим спа- центрами и власними термальними Джерелі. У Саньє шумно и багатолюдно, Нічне життя очень різноманітна - ця курортна звона более Підходить для актівної молоді. Любителям серфінгу более подобається відпочіваті в Дадунхай, а вісь Саньяван є молодим курортом, тому тут не так багатіїв, а й облаштоване ВІН галі не на всі 100%.

Турі на острів Хайнань з Москви забезпечать умиротворенням и розслабляючій відпочинок и дозволяти Повністю відволіктіся від суєті велико міста. Вельми Зручний и Популярний среди туристов тур з острова Хайнань в Гонконг, Який об'єднує в Собі відпочинок на острові и знайомство з Маленьким драконом, так назівають Гонконг азіаті. Прідбаті тур в Хайнань можна на інтернет порталі.

Пам'ятки о. Хайнань

У столице острови, Хайкоу, можна подивитись кумірні 5 -тиШляхетних чоловіків, в Якій колись відбувалі заслання чиновники, дерзнувшие послухати імператора. У гірському містечку Тунжа находится Етнографічна село, что знайомить туристов з ПОБУТ древнього Китаю.

Великий Інтерес представляються природні пам'ятки. Вулкан Ма Ань - входити до числа найвідомішіх вімерліх вулканів світу. Гарячі джерела Гуантань - в найгарячішіх джерелах температура води досягає +90 градусів. Долина унікальніх гарячих джерел Сінлун - ее оточують кокосові гаї, а такоже чайні и кавові плантації, вода в джерелах досягає температури +65 градусів. Гора острова Дуньшань - природа зібрала тут колекцію химерних масивною каменів. У шкірного каменю є имя и описание, занесенихв Спеціальний каталог. Музей раковин - тут представлено безліч різноманітніх раковин, піднятіх з глибин тропічніх морів.

Клімат о. Хайнань

На острові почти НЕ буває поганої погоди. У СЕРЕДНЯ річна температура Повітря трімається на Рівні +24 градусів, а води +26 градусів. Переважно плануваті відпочинок в Китаї на пляжах Хайнань в период грудень - травень, бо в червні та ліпні часто йдут дощі. І Вже точно, що не Варто їхати сюди в Жовтні або на качану листопада, інакше ви різікуєте дива свідком тайфуну. Хоча, є на острові місця, Яким тайфуну НЕ загрожують - це Ялунвань и Дадунхай.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ