Главная : Новости

Лазерна епіляція: видаляємо небажане волосся назавжди!

, 12:05
0 451

лазерна епіляціяСьогодні є величезна кількість різноманітних технологій видалення небажаного волосся, які підходять для будь-якого типу шкіри та ділянки тіла. На сьогоднішній день, косметологія дає можливість легко, а головне, назавжди прибрати небажане волосся на тілі та обличчі. Так, лікарями-дерматологами в цілому світу така процедура, як лазерна епіляція, була визнана самою ефективною і безпечною процедурою для видалення небажаного волосся. До речі, в Києві пройти процедуру лазерної епіляції ви можете в клініці "Едіт": http://edit.ua/lazernaya-epilyaciya.html.

Багато хто вважає лазерну епіляцію дорогим способом боротьби з небажаним волоссям, але насправді, вона набагато доступніша за акрилові нігті, яким в наші дні віддає перевагу кожна друга жінка. Після курсу лазерної епіляції не потрібно кожен місяць платити за корекцію, а головне - результат залишається назавжди.

В в порівнянні з восковою депіляцією, лазерна епіляція окупається менше ніж за півтора року! Адже робити цю процедуру потрібно на багато рідше, і це дійсно позбавить вас від врослого та небажаного волосся і подразнень.

За 2 роки жінка в середньому робить 24 процедури воскування, тоді як весь курс лазерної епіляції становить в середньому 6-8 сеансів і займає 1,5-2 роки. Не забудьте, що любителькам воску доведеться робити цю процедуру все життя. А після проходження курсу лазерної епіляції максимум, що очікує Вас, це підтримуючі одноразові сеанси 1 раз в декілька років!

Існує міф про шкідливість данної косметологічної процедури. Але в дійсності лазерне випромінювання в декілька разів безпечніше за сонячне світло. Сам вплив здійснюється спрямованим потоком світла фіксованої довжини хвилі, що діє безпосередньо на меланін (колірний пігмент) і цибулину волоса, руйнуючи їх. При цьому руйнується сама матриця цибулини і зростання волосся в місці впливу буде неможливим.

Нові технології

На ринку останнім часом з'явилися різноманітні технології, які ще не достатньо перевірені часом і, не дивлячись на масштабну рекламу, не мають більшої ефективності. Для прикладу візьмемо, YAG-апарати і неодимові лазери, незважаючи на начебто більш глибоке проникнення освітлення - 1064 нм, показують меншу ефективність ніж діодні лазери для світлих типів шкіри за рахунок більш високої універсальності щодо типів шкіри. Вони більш ефективні для епіляції чорношкірих і латиноамериканців. А така модна сьогодні квантова епіляція - це просто спроба реанімувати всім відому фотоепіляцію під новою, більш звучною назвою.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ