Главная : Новости

Чому краще довірити прибирання квартири клінінгової компанії?

, 12:16
0 438

клінінгБагато клінінгових компанії надають цілий асортимент послуг і виконують прибирання приміщень різних видів. Якщо кількість корпоративних клієнтів в кожному місті обмежена, то приватних замовників завжди багато. Вони мають одну істотну особливість: кожен з них вимагає суто індивідуального підходу. До речі, в Києві замовити індивідуальне прибирання квартири ви можете на сайті: uborkakvartir.com.ua.

Доведено, що в середньому кожна жінка витрачає на клопоти по дому близько 30 годин. Це ні багато ні мало, а майже робочий тиждень.
Чому краще, щоб прибирання виконувалася професіоналами?

  1. По-перше, так можна заощадити не один десяток годин в тиждень, який піде на заняття улюбленою справою, сім'ю або хоча б відпочинок. Клінінг здійснюється швидко, так як професіонали виробляють певні схеми, користуються спеціальним обладнанням і сертифікованими засобами;
  2. По-друге, в сумі ви отримуєте відмінний результат в оперативні терміни, а як бонус - приємне обслуговування на європейському рівні.

Зрозуміло, все це відноситься тільки до компаній, які заслужили певний імідж на ринку. Якщо порівнювати такі сфери діяльності як прибирання квартир і офісних приміщень, то доведеться сказати, що останній варіант в чомусь навіть простіший.

Всі фірми багато в чому схожі між собою, оскільки існують певні стандарти в обстановці офісних приміщень. Про квартири цього сказати не можна, так як кожен облаштовує свій будинок у відповідності зі своїми смаками, уподобаннями і можливостями. Кожна з них істотно відрізняється меблюванням, декором і вимогами. Тому тільки виїхавши на об'єкт і переговоривши з господарем квартири, менеджер може точно сказати вартість проекту. Ціна залежить від виду прибирання.

Види клінінгу

Є 3-ри основних види клінінгу:

  • Генеральне прибирання. Воно здійснюється один раз, але поєднує в собі велику частину існуючих клінінгових послуг. Воно коштує дорожче, але зате гарантує, що результат буде помітним навіть через великий проміжок часу;
  • Щоденне прибирання. Це прибирання, яка вимагає складання договору, де обмовляється, які види робіт і коли будуть виконуватися;
  • Післяремонтне прибирання. Воно передбачає приведення квартири в ідеальний стан після ремонтно-будівельних робіт.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 42)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ