Главная : Новости

Особливості ізраїльської стоматології

, 11:16
0 472

Стоматологія в ІзраїліСтоматологія в Ізраїлі має деякі переваги в порівнянні зі стоматологією інших країн. Це абсолютно новий підхід до лікування, видалення і протезування зубів, широкі можливості термінової і при цьому високоточної діагностики, а також профілактика і високорозвинене естетичне спрямування.

Стоматологія Ізраїлю - це високий рівень послуг, що надаються, новий рівень технологічного оснащення стоматологічних кабінетів, досвід і професіоналізм ізраїльських стоматологів, роботу яких порівнюють з роботою ювелірів. Всі види лікування і відновлення зубів проводяться безболісно, ​​швидко і з гарантією якості. Не дивно, що при цьому ізраїльські стоматологічні центри користуються настільки великою популярністю у пацієнтів з-за кордону.

Вартість стоматології за кордоном

Говорячи про вартість стоматологічних послуг, слід зазначити, що для подібного рівня надання допомоги вона не є високою. Стоматологія одна з високотехнологічних галузей медицини, лікування захворювань зубів і порожнини рота в цивілізованих країнах вимагає хорошої технічної оснащеності клініки, застосування якісних матеріалів, відповідної підготовки фахівців - все це, звичайно ж, не може не позначатися на ціні. При цьому, ціни на лікування і протезування в Ізраїлі нижчі, ніж в подібних клініках Сполучених Штатів або деяких європейських країн, наприклад, Австрії. До речі, скористатися всіма перевагами Ізраїльської стоматології в Україні ви можете в Київській клініці "ЦІС": http://ciskyiv.com/.

Методи зарубіжної стоматології

Лікування зубів у ізраїльських клініках проводиться абсолютно безболісно і швидко. У стоматології за кордоном завжди приділялася належна увага якісній і нешкідливій анестезії, щоб похід до дантиста не був страшним випробуванням. Для місцевої анестезії в Ізраїлі широко застосовується прилад «Wand», що значно полегшило процес лікування і пацієнтам і лікарям. Іноді, якщо кількість зубів, підлягающих реставрації та лікуванню велика, то можливе застосування загального наркозу.

У стоматологічних клініках застосовується сувора система контролю кожного етапу лікування, це дозволяє виключити помилки або неточності. Діагностику патологій і контроль лікувальних маніпуляцій проводять за допомогою оральної відеокамери, яка здатна зафіксувати і зберегти всі етапи лікування пацієнта.

Естетична стоматологія за кордоном

Зарубіжна стоматологія завжди славилася великими досягненнями в естетичній області. Сліпуча посмішка як у кінозірки наразі можуть собі дозволити всі, ізраїльські фахівці беруться довести це за будь-яких дефектів зубних рядів, навіть при початковії повнії адентії. Сьогодні в клініках Ізраїлю практикуються новітні методи імплантації зубів, наприклад, дуже популярна лазерна імплантація. Такий метод гарантує швидке загоєння ран, абсолютну безкровність і стерильність операції. Час проведення процедури імплантації зубів лазером приблизно півгодини, після чого встановлюють імплантат (титановий стрижень), який накривають слизовою оболонкою, а зверху накладають шви. Після загоєння тканин на стрижень надівається коронка, яка повністю повторює анатомічну форму зубів, ідеальну для даної конкретної людини.

Ще один спосіб імплантації зубів, популярний в стоматології Ізраїлю - міні-імплантація. При міні-імплантації зубів застосовують спеціальні тонкі гвинти з титану, на які кріпиться знімний протез. Процедура міні-імплантації зубів відбувається швидко, іноді для цього достатньо двох діб. У процедурі міні-імплантації відсутні шви, вона майже не має ускладнень, період заживання тканин при такій процедурі коротший.

Всі види протезування, включаючи голлівудські вініри, бюгельні і мостовидні протези, всі види лікування зубів і корекції зубних рядів мають високу ефективність, оскільки здійснюються кращими фахівцями в умовах суперсучасних клінік.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 40)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ