Главная : Новости

Які є види жалюзі і як вони впишуться в інтерєр

, 17:45
0 479

Жалюзі

Жалюзі мають ряд переваг перед шторами. Тому їх популярність рік від року тільки зростає. З офісів вони впевнено зробили крок в житлові приміщення на велике задоволення їх господарів. На сьогоднішній день існує більше дюжини видів жалюзі, що дозволяє підібрати для вікон та інтер'єру в цілому найбільш підходящий варіант. До речі, в Києві придбати жалюзі по доступній ціні ви можете в інтернет-магазині: http://xn----7sbqbggtmqjl7n.kiev.ua/.

Переваги жалюзі

До головних переваг жалюзі відносяться:

 • надійний захист від сонця і сторонніх очей;
 • простота в користуванні та догляді;
 • здатність вписатися практично в будь-який інтер'єр;
 • економія простору.

До речі, жалюзі можна використовувати не тільки окремо, але і в комбінації зі шторами, коли за останніми залишаються декоративні функції.

Простота експлуатації досягається завдяки сучасному механізму управління. З його допомогою навіть дитина зможе відкривати жалюзі до потрібного рівня і так само легко опускати їх, створюючи таким чином необхідний рівень освітленості в кімнаті.

Будь-які жалюзі складаються з карниза і ламелів - вертикальних або горизонтальних, з'єднаних між собою мотузочками. А ось монтувати їх можна як в отвір, так і внакладку, кріпити до будь-якого вікна - звичайного, мансардного, з будь-якого матеріалу - дерева, пластика, можливий також міжрамний варіант.

Жалюзі можна розмістити в будь-якій кімнаті квартири або будинку. Яке б не було призначення приміщення і його оформлення, який-небудь з видів віконних жалюзі обов'язково підійде йому за всіма параметрами. А для деяких стилів це просто ідеальне рішення. При цьому різноманітність жалюзі з легкістю руйнує стереотип про те, що житло буде нагадувати офіс з казенною атмосферою. Таке оформлення вікна має широкі можливості для створення домашнього затишку.

Основні види жалюзі

Все жалюзі можна розділити на три великі групи:

 • горизонтальні;
 • вертикальні;
 • рулонні штори.

Вони, в свою чергу, мають різновиди в залежності від матеріалів, з яких їх виготовляють, способів декорування та можливостей розміщення на вікні.

За способом управління існує поділ на жалюзі з механічним і автоматичним управлінням.

Горизонтальні

У таких жалюзі ламелі розташовані горизонтально. Вони скріплені між собою шнурами і драбинкою з капрону, яка виходить з карниза. У карнизі розташований механізм управління. За матеріалом виготовлення розрізняють:

 • алюмінієві;
 • дерев'яні;
 • тканинні;
 • пластикові.

Кожен з цих матеріалів надає практично безмежні можливості колірного рішення.

Одним з видів горизонтальних жалюзі є жалюзі плісе. Вони виконуються зі спеціальної тканини, яка складається у вигляді гармошки. Управляються такі жалюзі направляючими тросами. Завдяки компактності і гнучкості плісе може бути використано на вікнах практично будь-якої форми: прямокутної, трикутної, арочної і т. д.

Міжрамні жалюзі

Вони розташовуються між склом і закріплюються на внутрішній рамі. Управління проводиться через отвір в рамі. Ідеальний варіант для старих дерев'яних вікон. При такому розташуванні жалюзі менше забруднюються і займають менше місця.

Вертикальні

У них ламелі розташовані вертикально. До карнизу вони кріпляться за допомогою спеціальних тримачів. Між собою вони з'єднані за допомогою ланцюжка, розташованого внизу. Управляти вертикальними жалюзі легше, ніж горизонтальними. Якщо стійкість ламелів не забезпечується власною вагою, внизу до них пришиваються важки.

Залежно від матеріалу виготовлення розрізняють:

 • пластикові;
 • дерев'яні;
 • тканинні.

Вертикальні тканинні жалюзі можуть виконувати роль фотошпалер - на них наноситься малюнок методом травлення або принт. Дуже цікаво, наприклад, виглядають жалюзі з видом міста.

Найбільш часто використовувані тканини - це жакардові і тюль. Тюлеві вертикальні жалюзі виглядають як фіранки. Вони цілком доречні як в кухні, так і в залі.

Вертикальне розташування ламелів дозволяє вписати жалюзі в простір будь-якого нестандартного вікна.

Рулонні штори

Займають проміжне положення між горизонтальними і вертикальними жалюзі. Являють собою довгий відрізок тканини, яка збирається в рулон за допомогою спеціального механізму з фіксатором (все це заховано в верхньому коробі). Найкраще поєднуються з пластиковим вікном. Не створюють перешкод для відкриття вікна. Вписуються в інтер'єр практично будь-якого стилю.

Жалюзі-ролети

Їх роль полягає в захисті не від сонця, а від небажаних відвідувачів, які зазіхають на майно. Також вони перешкоджають проникненню холодного повітря.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 49)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ