Главная : Новости

Чому світлодіодні лампи варто купити кожному?

, 17:02
0 503

енергозберігаючі лампиНапевно, багато хто з дитинства може згадати, що при установці робочого столу в кімнаті, його потрібно було поставити так, щоб він добре освітлювався сонячним світлом з лівого боку. Відповідно для тих, хто пише лівою рукою - справа. Причини для такого розташування столу зовсім банальні, адже робиться це для того щоб не закривати освітлення рукою при роботі. Але, такий закон діє тільки в світлий час дня, тому, коли настає вечір і ми включаємо настільну лампу або загальне кімнатне освітлення.

Звичайно ж, настільна лампа популярна тим, що вона освітлює необхідну нам ділянку і при цьому не заважає іншим членам сім'ї в кімнаті. Також такий вид освітлення дуже ергономічний. Крім ергономіки, такий спосіб допомагає не псувати зір, адже працювати в темряві шкідливо для очей.

При покупці такої настільної лампи варто пам'ятати прості правила і перше з них не купувати неякісні китайські лампи - адже вони не довговічні, та й, в більшості випадків пожежонебезпечні. Добре, що на сьогоднішній день з'явилася альтернатива стандартним лампам розжарювання і газовим лампам. На зміну їм прийшли світлодіодні (LED) лампи. При цьому варто нагадати, що у звичайних ламп розжарювання, потужність становить, як правило, до 60 Вт. Тому простіше купити світлодіодні лампи в найближчому магазині, супермаркеті або замовити в інтернеті (наприклад в онлайн-магазині: realux.ua, в якому ви можете купить світлодіодні лампи оптом), адже у них при аналогічній яскравості споживання становить лише 2,5-10 Вт. Простими словами економія виходить колосальна. Також не останнім важливим фактором є й те, що, на відміну від стандартної лампи розжарювання, світлодіодна лампа прослужить набагато довше (за мінімальними прогнозами виробників від 10 до 20 років). Оскільки світлодіодні лампи з'явилися на ринку не так давно , то більш точний прогноз зробити на даний момент поки що не можливо.

Хорошим показником у світлодіодної лампи є і те, що вона гармонійно впишеться не тільки на будь-який письмовий столик, але і підійде під інтер'єр будь-якої сучасної кімнати. Крім банальної економії, людина придбає і симпатичну лампу на багато років.

Також варто розуміти, що коли звичайна лампа розрахована на іншу напруга в мережі, то знадобиться як перехідник, так і трансформатор, завдяки якому забезпечится безпечна робота освітлювального приладу. Але, зовсім інша ситуація зі світлодіодними лампами, у яких вже вбудований трансформатор, і хвилюватися причин не буде, так як вони працюють від будь-якої напруги в дозволеному діапазоні.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 45)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ