Главная : Новости

Яка буває косметика?

, 17:05
0 1633

косметикаНекрасивих жінок не буває. Бувають жінки, які не вміють користуватися косметикою. Сьогодні ми вирішили поговорити про те, яка буває косметика і як правильно нею користуватися. До речі, придбати якісну косметику зі знижками ви можете в інтернет-магазині: https://offcost.ru/promocodes/pharmacosmetica.

Всі косметичні засоби можна розділити на дві великі групи:

  • Декоративна косметика;
  • Косметика по догляду.

Як можна зрозуміти з назв, косметика по догляду (або по-іншому її називають - доглядаюча) призначена для догляду за шкірою обличчя, тіла, нігтями і волоссям. Вона створена для підтримки краси і молодості шкіри, а також для вирішення різних косметичних проблем - починаючи від підвищеної жирності, і закінчуючи передчасним старінням.

Функція декоративної косметики - це приховання недоліків і виграшне підкреслення достоїнства нашої зовнішності. В арсеналі у кожної представниці прекрасної статі обов'язково повинні бути базові засоби які доглядають, так і декоративна косметика.

Як вибирати косметику по догляду?

Самими поширеними косметичними засобами по догляду є:

  • Гелі та пінки для миття тіла і обличчя;
  • Мило;
  • Косметичне молочко;
  • Креми;
  • Пілінги, гомажі і скраби;
  • Тоніки і лосьйони;
  • Бальзами, шампуні та маски для волосся.

Мило, гелі та пінки для вмивання, а також очищаюче молочко призначені для очищення обличчя і тіла від забруднень. Ними користуються щодня, вранці і ввечері. Як правило, молочко для обличчя використовують власниці сухої шкіри, пінки і гелі - для нормальної і жирної.

Пілінги і скраби створені для глибокого очищення шкіри. Для жирної та комбінованої шкіри можна використувати скраби з дрібними частинками всередині, які видаляють забруднення і шкірний жир механічно, а для чутливої і сухої - краще зупинити вибір на кремоподібних гомажах.

Лосьйони і тоніки призначені для видалення з шкіри залишків засобів для вмивання, а також для її тонізації. У кремів безліч функцій: вони можуть живити, зволожувати, пом'якшувати шкіру, боротися з першими і вираженими ознаками старіння.

Загальне правило при виборі доглядаючої косметики - обов'язково вибирати її за типом шкіри. Засоби для сухої шкіри мають більш щільні текстури, часто містять масла, які, в свою чергу, будуть викликати запалення у власниць жирної шкіри. І навпаки - легкі текстури засобів для жирної і змішаної шкіри не підійдуть для шкіри, якій необхідне інтенсивне живлення.

Як вибирати декоративну косметику?

Самими поширеними засобами декоративної косметики є:

  • Маскуючі олівці і консилери;
  • Тональні основи і пудри;
  • Туші для вій;
  • Рум'яна;
  • Помади і блиски для губ;
  • Олівці та тіні для повік.

Завдання всіх цих засобів - приховати недосконалості обличчя і підкреслити його достоїнства. Тональні креми вирівнюють тон шкіри, роблять його візуально більш доглянутим. Та ж функція у пудри, плюс до всього пудра додатково матує шкіру. Маскують - коректори, а консілери використовуються для корекції невеликих дефектів: прищиків, постакне, темних кіл під очима. Вони наносяться на шкіру до нанесення тональної основи і пудри.

Туші для вій і тіні для повік покликані підкреслювати красу і глибину погляду. Їх існує безліч. Вони подовжують і роблять вії довшими, об'ємні вії - роблять візуально густішими, а водостійкі дозволяють користуватися косметикою навіть під час купання в басейні або морі. Тіні - компактні, розсипчасті або кремоподібні, як правило, наносяться на верхню повіку і роблять погляд виразнішим.

Помади і блиски для губ задають акцент в макіяжі губ. З їх допомогою можна скорегувати об'єм і форму губ. Помади без блиску нейтральних відтінків більше підходять для ділової атмосфери, блиски - для неформальної.

Вибір декоративної косметики також пов'язаний з особливостями шкіри і порою року. Для використання влітку більше підійдуть сухі текстури, які добре переносять спеку: пудри, компактні тіні і рум'яна. Для зими краще вибирати кремоподібні текстури, які не тільки будуть добре триматися, але і додатково захищати ніжну шкіру обличчя, повік і губ від морозу.

Не забувайте про правильне зберіганні косметичних засобів і терміни придатності. Ми не рекомендуємо користуватися продуктами, термін придатності яких минув, бо є велика ймовірність виникнення алергічних реакцій.

Професійна косметика

Декоративна і доглядаюча косметика також підрозділяються на мас-маркет і професійні засоби. Перша група продається в звичайних супермаркетах і стоїть, як правило, недорого. Така косметика не здатна вирішити проблеми зі шкірою, більш того, часто навіть є причиною різних алергій. Якщо ви вибирайте засоби з сегмента мас-маркет, що не експериментуйте і віддавайте перевагу відомим маркам, що зарекомендували себе на ринку.

Професійну косметику можна купити тільки в спеціалізованих центрах і салонах краси. Ціни на неї трохи вищі, але у них на порядок вища якість. Професійні засоби як декоративної, так і доглядаючої косметики проходять багаторівневу перевірку безпеки для людини. Тому вони гіпоалергенні і значно більш ефективні при вирішенні косметичних проблем.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 192)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ