Главная : Новости

Подушки для вагітних: яка краще, як вібрато, рекомендації

, 17:10
0 1384

подушка для вагітнихПід час вагітності жінки відчувають великі навантаження. Особливо важко майбутнім матусям доводиться, коли підріс животик, який ускладнює рухи і заважає спокійно спати. Але ж для відновлення витрачених за день сил жінки потребують повноцінного відпочинку.

Справжнім порятунком для них є спеціальні подушки, що дозволяють як слід висипатися вночі і комфортно відпочивати протягом дня. Давайте розглянемо всі варіанти ортопедичних подушок для вагітних і годуючих мам, вивчимо рекомендації, щоб визначитися, яка з них краще і як її правильно вибрати. До речі, придбати подушки для вагітних ви можете в інтернет-магазині: mamabell.ru.

Навіщо і для чого потрібна подушка для вагітних?

Проблеми зі сном у майбутніх мам з'являються вже на другому семестрі вагітності, коли заважає спати буквально все. Тривожні думки, хвилювання, переживання про майбутні зміни - дуже часті їх супутники. До цього додаються розлад травлення, здуття живота та інші фізіологічні проблеми.

У міру того як росте живіт, знайти зручне положення для відпочинку і сну стає все важче. В результаті жінка не висипається, швидко втомлюється протягом дня, стає дратівливою. Такий стан вкрай шкідливий для мами і майбутньої дитини.

Проблему з безсонням вирішують подушки, спеціально виготовлені для жінок, які перебувають у «цікавому» положенні.

Цей важливий предмет виконує відразу кілька завдань:

  • допомагає майбутній матусі знайти саме зручне положення під час денного відпочинку і нічного сну;
  • правильно розподіляє навантаження на хребет і весь організм в цілому;
  • підходить для використання на будь-якому терміні вагітності; допомагає відпочити втомленим після тривалих прогулянок ніг;
  • залишається незамінним і після народження дитини - на подушечку зручно спиратися в момент годування новонародженого, а також використовується як своєрідний манеж для малюка.

Багато жінок за час вагітності настільки звикають до своїх чудо-подушок, що не розлучаються з ними і в майбутньому, використовуючи для відпочинку. А чи не шкідливі вони? Якщо подушка виготовлена ​​з якісних і безпечних матеріалів, вона приносить одну тільки користь.

Види, розміри і форми

У магазинах представлений широкий вибір подушок для вагітних, різних за формою, розмірами, складом наповнювача і вартістю. Деякі з них підтримують все тіло під час відпочинку, а інші розслаблюють тільки окремі ділянки, які відчувають особливий дискомфорт.

Яка форма подушок для вагітних найзручніша, що краще вибрати? Всі моделі мають свої мінуси і плюси, які важливо враховувати при виборі:

  • U-подібна. Це найпопулярніша подушка для сну вагітних у вигляді довгої «підкови». Така подушка обволікає, як кокон, і майбутня матуся відчуває себе в ній комфортно і затишно. М'яка «підкова» одночасно підтримує і спину і живіт. Повертаючись на інший бік, не потрібно перекладати її з місця на місце. Крім цього, подушка легко трансформується в затишне крісло, в якому зручно годувати малюка. У U-подібної форми є один недолік - вона займає досить багато місця. Хоча при наявності широкого ліжка ця проблема відпадає;
  • Подушка для вагітних «рогалик». Ця модель дуже популярна, вона так само повністю охоплює все тіло, але має трохи менші розміри і цілком підходить для не дуже широкого ліжка. На «рогалику» зручно розташовується голова. Форма зручна як для спини, так і для живота;
  • G-подібна. Чудова подушка, схожа на «рогалик», але трохи видозмінена. Вона враховує вигини тіла і допомагає прийняти уві сні будь-яку зручну позу. Можна покласти животик на подушку, обхопити її навколо ногами, а також спертися на неї спиною;
  • З-образна. Це компактний варіант, який не займає багато місця. Під час нічного або денного відпочинку підтримує спинку або живіт. Завдяки невеликому розміру таку подушечку добре брати в дорогу. Однак вона може не сподобатися любителькам покрутитися уві сні. Повертаючись на інший бік, доведеться перекладати її на іншу сторону ліжка;
  • Г-подібна. Це довгий валик із закругленою м'якою частиною, яку зручно підкладати під голову або ноги. Модель компактна і вдало поміщається на вузькому ліжку, але підтримує тільки одну сторону тіла. Повертатися на інший бік доводиться разом з «валиком»;
  • І-образна. Це форма у вигляді довгого валика без будь-яких вигинів. Вона дуже компактна і добре розвантажує хребет, але не підтримує живіт. Більш підходить для короткочасного денного відпочинку.

Виробники також пропонують подушки-обнімашки для вагітних у вигляді банана, півмісяця, бумеранга, бублика і інших конфігурацій на будь-який смак. Всі вони здатні в тій чи іншій мірі полегшити період вагітності.

Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 195)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ