загрузка...
Главная : Новости

Вбудована шафа-купе: плюси і мінуси

, 18:33
0 573

вбудована шафа купеВбудовані шафи-купе по праву вважаються одним з найбільш затребуваних типів сучасних меблів. Зараз вже практично в кожній квартирі можна побачити таку шафу. Люди, які купують нову квартиру, часто відразу ж приглядаються до місця, де вони встановлять вбудовану шафу купе, а то й не одну.

Вбудована шафа купе має свої незаперечні переваги. Але і певні недоліки теж є. Далі ми розглянемо їх більш детально.

Переваги:

  • До переваг шаф-купе можна віднести їх ергономічність. Такі шафи можна встановити практично в будь-якому місці. Ідеальним варіантом є невживана ніша. Розсувні двері шаф-купе відкриваються і закриваються в своїй же площині, що дозволяє грамотно підходити до використання вільного простору. Адже для звичайних розпашних дверей потрібен як мінімум один квадратний метр, щоб їх можна було вільно відкривати і закривати;
  • Функціональність вбудованих шаф-купе обмежується лише потребами господарів будинку і їх фінансовими можливостями. Можна виготовити і встановити вбудовану шафу-купе з будь-яким функціональним наповненням, з будь-якими поличками, ящиками та іншими елементами. Крім того, вбудовані шафи-купе можна використовувати для того, щоб приховати якісь непривабливі конструктивні елементи самого приміщення. Такими елементами можуть бути: труби, колони, лічильники і так далі.

Недоліки:

  • Одним з головних недоліків вбудованих шаф-купе є те, що це стаціонарні конструкції. Якщо вже вбудована шафа встановлена, то її вже не можна буде пересунути на інше місце. Вам допоможе тільки демонтаж. Можна відкрити тільки одні дверцята шафи-купе, що теж не завжди зручно;
  • Також варто сказати про те, що вбудована шафа-купе вимагає до себе досить дбайливого ставлення. Основним елементом такої шафи - є розсувна система, і якщо вона вийде з ладу, то ремонт вбудованої шафи-купе буде вельми обтяжливим через складність конструкції. Тому фахівці при замовленні виготовлення вбудованої шафи-купе настійно рекомендують звернути увагу на якість розсувної системи. Покупка недорогої системи може спричинити в майбутньому додаткові витрати.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 41)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ