Главная : Новости

Як вибрати сонцезахисні окуляри

, 11:04
0 2072
У наш час складно уявити сучасної людини без сонцезахисних окулярів. Незалежно від матеріального становища і соціального статусу кожна людина може собі дозволити подібний аксесуар. Сонцезахисні окуляри служать захистом очей від ультрафіолетового випромінювання і є повсякденним стильним аксесуаром. Не залежно від сезону та погодніх умов очі людини потребують захисту. Невидимі для людського ока ультрафіолетові сонячні промені шкідливі для зору. А Петров А. Н. - співробітник інтернет-магазину http://o4ki.pro/ розкаже нам як вибрати сонцезахисні окуляри.

Вибір сонцезахисних окулярів

При виборі сонцезахисних окулярів більшість людей звертають увагу на тренди, стиль і колір оправи. Але не варто забувати, що основна функція окулярів - захист від ультрафіолетових променів. Умовно ультрафіолетові промені діляться на три групи:
UVA - промені. Довжина хвилі - 320-380 нм. Після такого пошкодження необхідна тривала реабілітація очей.
UVB - промені. Довжина хвилі - 290-320 нм. Такі промені негативно впливають на рогівку і шкіру очі. Після пошкоджень необхідна реабілітація.
UVC - промені. Довжина хвилі - 200-290 нм. Такі промені майже повністю розчиняються в атмосфері.
Найчастіше скла у сонцезахисних окулярів доповнені фільтрами, які поглинають шкідливі для очей промені. Ультрафіолетові промені можуть викликати такі серйозні проблеми, як відшарування сітківки ока або помутніння кришталика. Використання сонцезахисних окулярів вберігає людину від виникнення неприємних і передчасних зморшок навколо очей. Це може зробити обличчя набагато старішим, а жінки цього дуже бояться, тому потрібно належно берегти свої оченнята від неприємного опромінення.
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 96)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ