Главная : Новости

Шкідливість куріння

, 15:50
0 2171
Сьогодні в багатьох країнах світу дуже серйозно стоїть питання куріння. Сотні мільйонів людей у всьому світі труять себе отрутою , не до кінця усвідомлюючи , що ж вони роблять. А вони просто пропалюють своє життя. Так, вона прогорить не так швидко , як сигарета. Але досить глянути на легкі людини, яка палить , щоб усвідомити НАСКІЛЬКИ згубної звичної є куріння. А Агафонов А. П. - співробітник компанії Атма, розповість нам про шкідливість куріння.

Наскільки шкідливим є куріння?

Звичайно , кожна людина чудово знає , що куріння це шкідлива звичка. З дитинства нам у голови забивають , що куріння є саме шкідливою звичкою. Як, наприклад, обгризання нігтів , використання слів паразитів та інше. Але дуже рідко можна почути правду - куріння зовсім не є шкідливою звичкою. Воно є вбивчою звичкою. Не вірите ? Досить поглянути на фото изображающее легкі кращого людини , щоб переконатися в цьому. Знайти таке фото в інтернеті легше легкого , а ефект від « милування » на уражений орган настільки сильний , що деякі люди , які не мають солідного стажу паління , дійсно здатні відмовитися від нього , поки ще не стало занадто пізно.

Отже, як же впливає куріння на людину?

А впливає дійсно страшно. Почати з елементарного відкладення тютюнового дьогтю ( на пачках сигарет зазвичай він називається смолою ) в організмі людини. У першу чергу це призводить до пожовтіння зубів. Саме цей симптом можна помітити при спілкуванні з людиною. І якщо ви помітили , що когось із ваших близьких уже вразив цей недуг , варто відправити його на рентген. Так , легкі кращого людини являють собою не надто мальовничу картину , але краще заздалегідь дізнатися про будь недугу.
Однак зовсім не пожовтіння зубів є найбільш страшним ефектом , який може дати відкладення смоли в організмі людини. Куди більш страшним є рак . Причому злоякісні пухлини можуть виникати в різних органах - легкі , горло, язик , ротова порожнина . І це дійсно страшно. Деякі люди стверджують, що не доведено взаємозв'язок між курінням і раком легенів. У такому випадку як можна пояснити, що серед людей , страждаючих цим смертельним захворюванням менше п'яти відсотків є некурящими ? Були проведені опитування та обстеження. І практика показала , що якщо серед некурящих людей раком легенів страждають 12 осіб з 100 тисяч (як правило - пасивні курці ) , то серед тих , хто викурює пачку сигарет в день кількість хворих складає вже 112 осіб на те ж число обстежених . Ну а серед більш активних курців , що знищують за добу дві пачки людина, це число збільшується до 284 чоловік. Які ж ще потрібні докази ? Звичайно , краще показати можуть тільки легені курця , що перетворилися на справжню труху .
Джерело: http://atma.org.ua/
Автор: Artlife
ОЦЕНИТЬ НОВОСТЬ
0 (голосов: 100)

Читайте также:


Комментарии

ВВЕРХ